Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Rīgas Dinamo zaudē Novosibirskas Sibirj pirmajā oficiālajā pārbaudes spēlē

Rīgas Dinamo hokejisti, gatavojoties jaunajai Kontinentālās hokeja līgas sezonai, trešdien Piņķu ledus hallē aizvadīja pirmo oficiālo pārbaudes spēli pret Novosibirskas Sibirj un piedzīvoja zaudējumu 2:6 (1:1, 1:1, 0:4). Nākamā pārbaudes spēle rīdziniekiem paredzēta 13.augustā Liepājā pret Juliusa Šuplera trenēto Maskavas CSKA vienību.

Spēles devītajā minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Gints Meija, bet pusotru minūti līdz pirmās trešdaļas beigām viesi panāca izlīdzinājumu.Otrajā periodā Sibirj zviedru leģionārs Jonass Enlunds otro reizi pārspēja Krisu Holtu, kuru dažas minūtes vēlāk vārtos nomainīja Nauris Enkuzens. Bet vēl pēc brīža otros vārtus spēlē, turklāt dinamiešiem tobrīd spēlējot skaitliskā mazākumā, guva Meija – 2:2.Pagalam neveiksmīgs Rīgas Dinamo hokejistiem bija trešās trešdaļas sākums, kad sešu minūšu laikā četras reizes ripa ielidoja Enkuzena sargātajos vārtos. Ar vēl diviem precīziem metieniem izcēlās Enlunds.Dinamo sastāvs: Holts (Enkuzens no 30:46), Laviņš – Andersons, Pelšs – Vargs – M.Rēdlihs, Kr.Rēdlihs – Galviņš, Karsums – Sprukts – Ankipāns, J.Rēdlihs – Cibuļskis, Ņiživijs – Džeriņš – Cipulis, Meija – Luseniuss – Bukarts, Bērziņš, Podziņš.No spēlētājiem, kas Dinamo sastāvā turpina gatavoties jaunajai sezonai, šajā spēlē nepiedalījās Ozoliņš, Jučers, Reķis, Melins, Štāls un Daugaviņš, kā arī Sotnieks, kuram pirmdien tika veikta aklās zarnas operācija.Treniņnometni Ventspilī aizvadošās Novosibirskas komandas rindās trešdienas mačā nepiedalījās Latvijas valstsvienības aizsargs Georgijs Pujacs.