Rīgā +5 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rīgas Dinamo zaudē Severstaļ komandai

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā mačā savā laukumā ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) zaudēja Čerepovecas klubam Severstaļ. Mājinieku labā vienīgos vārtus, spēlējot skaitliskajā mazākumā, guva Djūvijs Vestkots.Pirmajā trešdaļā mazliet bīstamāk uzbrukumā darbojās viesu hokejisti, un dažas reizes vārtsargam Naumovam nācās demonstrēt visu savu meistarību.

Paradoksāli, bet rīdziniekiem divas labākās iespējas gūt vārtus radās perioda vidū, spēlējot mazākumā. Pēc Severstaļ vārtsarga Stanas kļūdas izgājienā ripu tukšos vārtos no zilās līnijas nespēja trāpīt Širokovs, bet mirkli vēlāk Hosam neizdevās apspēlēt Stanu izgājienā viens pret vienu.Diemžēl Flipa Novaka noraidījums Dinamo izrādījās liktenīgs. Šiņina spēcīgu metienu Naumovs atvairīja, taču ripa atlēca tieši uz nūjas Trubačovam, kurš to trieca vārtos. Atlikušajā laikā viesi bija tuvāk otro vārtu guvumam, nekā dinamieši neizšķirta panākšanai.Arī otrā trešdaļa sākās ar noraidījumu mājinieku rindās (Tribuncovs), taču jau 13 sekundes vēlāk rezultāts kļuva neizšķirts. Pretinieku zonā piespēli pārķēra Širokovs un acīgi raidīja ripu uz vārtu pusi, kur nūju pielika Djūvijs Vestkots – ripa skaisti ielidoja devītniekā. Šie bija Dinamo ceturtie mazākumā gūtie vārti sezonā, un pēc šī rādītāja viņi ir KHL līderi.Pēc šiem vārtiem spēle kļuva manāmi ātrāka un interesantāka. Trešdaļas beigās Dinamo ieguva nelielu pārsvaru, taču izvirzīties vadībā neizdevās.Apzinoties, ka vieni vārti šajā cīņā var būt izšķirošie, abu klubu hokejisti trešo periodu sāka piesardzīgāk. Visai līdzīgajā cīņā virsroku ņēma Severstaļ hokejisti, kuri trešdaļas vidū izspēlēja skaistu kombināciju, ko ar otro precīzo raidījumu spēlē pabeidza Trubačovs.Mājinieku sastāvā šajā spēlē kājas savainojuma dēļ nebija viena no uzbrukuma līderiem Marka Hartigana un arī Viktora Bļinova, toties bija divi debitanti – Sergejs Pečura un zviedru vārtsargs Daniels Sperle, kurš gan ir rezervē.Kontinentālā hokeja līgaRīgas Dinamo – Čerepovecas Severstaļ 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)Vārti: 15:04 Trubačovs (Šiņins, vair.) – 0:1, 22:52 Vestkots (Šorokovs, maz.) – 0:2, 50:02 Trubačovs (Straka, Bardins) – 1:2.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...