Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Robertsons ar hat-trick kaldina Stars panākumu; Floridai trīs vārti 59 sekundēs

Džeisons Robertsons ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem un palīdzēja Dalasas Stars izcīnīt uzvaru, kamēr Floridas Panthers guva trīs vārtus mazāk nekā minūtes laikā un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

"Stars" mājas spēlē ar rezultātu 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) izcīnīja panākumu pār Anaheimas "Ducks", sagādājot pretiniekiem septīto neveiksmi pēdējās astoņās spēlēs.

Robertsons, kurš tika atzīts par pagājušās nedēļas spožāko zvaigzni, izcēlās ar gūtiem vārtiem visos trijos periodos un guva trešo "hat-trick" savā NHL karjerā. Viņš ir ticis pie rezultativitātes punktiem 17 spēlēs pēc kārtas, kamēr "Stars" vienības rekords ir 20 spēles pēc kārtas ar rezultativitātes punktiem, kuru 1986.gadā sasniedza Braiens Belouss.

"Sauso" spēli mājinieku vārtos aizvadīja Džeiks Otindžers, kurš atvairīja 31 pretinieku metienu.

Tikmēr Floridas "Panthers" izbraukumā ar rezultātu 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) uzvarēja Vankūveras "Canucks".

Viesu komanda pirmās trešdaļas izskaņā 59 sekunžu laikā guva trīs vārtus. Vispirms precīzs bija Metjū Tkačaks, pēc tam mājinieku vārtos ripu raidīja Gustavs Forslings, bet 3:0 panāca Raiens Lombergs.

Atlikušajā spēles daļā vienīgos vārtus mājinieku labā guva Dakota Džošua, kamēr "Panthers" labā vēl divus vārtus guva Sems Benets.

Jau ziņots, ka Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" savā laukumā ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:0, 2:1) pārspēja Vegasas "Golden Knights", bet Bufalo "Sabres" vienība, kuras rindās spēlē Zemgus Girgensons, ar rezultātu 4:6 (2:1, 1:4, 1:1) piekāpās Kolorādo "Avalanche".