Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Sharks uzvar Red Wings otrās kārtas pirmajā spēlē

Sanhosē Sharks hokejisti ar uzvaru sākuši Stenlija kausa izcīņas otro kārtu, sērijas pirmajā spēlē ar 4:3 pārspējot Detroitas Red Wings vienību. Jau spēles 11.minūtē rezultāts bija 3:0 par labu Sharks. Vienas minūtes un 19 sekunžu laikā Džo Pavelskis, Denijs Hītlijs un Devins Setoguči trīs reizes raidīja ripu Džimija Hovarda sargātajos vārtos.

Vēlāk Dens Klīrijs un Juhans Fransens divus vārtus atguva, taču pēdējā periodā Pavelskis guva savus otros vārtus spēlē un nostiprināja Sharks uzvaru. Braiens Rafaļskis vēl vienus vārtus atguva, taču Red Wings no zaudējuma nespēja izglābties.Sharks hokejisti pēdējos četrus gadus nav tikuši tālāk par konferences pusfinālu un šogad ir apņēmības pilni uzlabot līdzšinējās sekmes. "Šis ir aizraujošs sezonas brīdis. īs ir tas brīdis sezonā, kad tu vēlies spēlēt īpaši labi. Mēs uzvarējām cīņā, kontrolējām ripu un guvām vārtus. Mēs strādājām ļoti centīgi un tikām par to atalgoti," teica Pavelskis."Viņi guva trīs vārtus ļoti īsā laikā, taču mēs minām uz papēžiem. Mēs atspēlējāmies, taču viņi tomēr nospēlēja mazliet labāk," teica Red Wings kapteinis Niklāss Lidstrēms.Sharks vārtsargs Jevgēņijs Nabokovs atvairīja 20 no 23 metieniem.