Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Sibirj nespēj uzvarēt jau astoto spēli pēc kārtas

Novosibirskas Sibirj hokejisti pagarinājuši savu antirekordu Kontinentālajā Hokeja līgā (KHL). Sibirj trešdien ar 2:4 zaudēja Omskas Avangard vienībai, piedzīvojot jau astoto zaudējumu pēc kārtas.

Jaunu antirekordu Sibirj piedzīvoja pirms divām dienām, kad ar 0:5 kapitulēja Astanas Baris. Vēl nekad komanda nebija zaudējusi septiņās spēlēs pēc kārtas. Tagad zaudējumu sērija pagarinājusies līdz astoņām neveiksmēm. Jāatzīmē, ka sezonas sākumā pēc ne visai veiksmīgā starta komandā jau notika trenera maiņa.

Jau pirmajā periodā Sibirj nonāca zaudētājos ar 0:3, tomēr nākamajā trešdaļā atspēlējās līdz 2:3. Vēlāk sekoja ceturtais vārtu guvums Avangard izpildījumā, kas izrādījās pēdējais šajā spēlē.

Latvijas hokeja aizsargs Georgijs Pujacs šajā spēlē statistikas datos neatzīmējās.

Vēl vienā spēlē pārliecinošu uzvaru svinēja Novokuzņeckas Metallurg hokejisti, kas ar 3:0 atstāja tukšā Astanas Baris. Aleksandrs Golovins guva divus vārtus. Aizsargs Aleksandrs Jerofejevs punktus nenopelnīja.