Rīgā +24 °C
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

SKA otrajā pagarinājumā triumfē Gagarina kausa fināla trešajā spēlē

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA Gagarina kausa fināla trešajā spēlē trešdien ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) otrajā pagarinājumā pārspēja pērnās sezonas čempioni Magņitogorskas Metallurg, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Par mājinieku galveno varoni kļuva Jevgēņijs Dadonovs, kurš uzvaras vārtus guva otrajā pagarinājumā, kad mačā bija nospēlētas teju 93 minūtes.

Mača rezultātu otrā perioda piektajā minūtē atklāja SKA aizsargs Andrejs Zubarevs, kurš no vidējās zonas izpildīja negaidītu metienu, ripai atrodot ceļu Metallurg vārtos. Sešas sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Deniss Kazionovs panāca izlīdzinājumu, izmantojot situāciju, kad pēc ātra uzbrukuma nebija piesegts pie mājinieku vārtiem.

Trešajā periodā vārti netika gūti, līdz ar to uzvarētājs bija jānoskaidro līdz pirmajam precīzajam metienam. Pirmajā pagarinājumā neviena no komandām vārtus neguva, tādējādi sekoja otrais papildlaiks. Tajā pēc nospēlētām 13 minūtēm Dadonovs guva vārtus un izrāva mājiniekiem uzvaru.

Sērijas ceturtā spēle notiks piektdien Sanktpēterburgā, bet pēc tam komandas atgriezīsies Magņitogorskā.

Finālsērija sākās ar SKA uzvaru 5:4, bet nākamajā mačā Metallurg revanšējās, uzvarot ar 3:1.

Rietumu konferences finālā SKA ar 4-0 pieveica Jaroslavļas Lokomotiv, kur par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs, savukārt Metallurg ar tādu pat 4-0 pārspēja Kazaņas Ak Bars.

SKA komanda Gagarina kausu izcīnīja 2015.gadā, kad to trenēja Vjačeslavs Bikovs, bet Magņitogorskas vienība šo trofeju ieguvusi 2014. un 2016.gadā.

Kā zināms, Latvijas komanda Rīgas Dinamo savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palieka pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū. bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju.

Top komentāri

Randy, BR-Deutschland & Latvija, €U
R
Kuru personu (!!!!) Latvijaa interesee kaut kaadu vanjku-urlu-vatnjiku-pidaru 'ga-gaahrinelja-huijjevoznajet-bljadj-v_rot-nahuij-pidar-liljiPljutjin-hrjusskij_hmirj' kauss??? Urlas, juus esat aizkaveejushies pagaajushajaa gadsimtaa, krievelju pidarasti???? Ejiet dirst ar savu krievelju 'hokeju', juus esat veestures padibenes,m taa tad 'istoricheskije otmorozki', hrjuskije vanjki!!!