Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Skrastiņam un Ivanānam uzvaras, Daugaviņš atpakaļ fārmklubā

Sekmīga diena Nacionālajā hokeja līgā bijusi Latvijas hokejistu pārstāvētajiem klubiem. Gan Kārļa Skrastiņa, gan Raita Ivanāna komandas svinēja uzvaras pēcspēles metienu sērijās.Dalasas Stars ar Skrastiņu sastāvā uzvarēja Detroitas Red Wings – 3:2. Latviešu aizsargs nospēlēja 21 minūti, pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja koeficientu –1.

Losandželosas Kings ar 4:3 pieveica Bostonas Bruins. Ivanāns pirmajā trešdaļā nopelnīja piecu minūšu sodu par kautiņu ar Šonu Torntonu, uz ledus pavadīja trīsarpus minūtes, bloķēja vienu metienu un spēli beidza ar koeficientu –1.Otavas Senators bez NHL debitanta Kaspara Daugaviņa sastāvā ar 4:2 pārspēja Monreālas Canadiens. Daugaviņš nosūtīts atpakaļ uz fārmklubu AHL, jo komandas sastāvā pēc triju nedēļu prombūtnes atgriezies tās līderis Daniels Alfredsons.NHL Austrumu zonas turnīra tabulā Senators ieņem sesto vietu, bet Oskara Bārtuļa pārstāvētais Filadelfijas Flyers - 10.vietu, kaut abas komandas šķir tikai trīs punkti. Savukārt Rietumos Kings ir septītajā,  bet Stars 10.vietā.