Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Sprukta maiņa nodrošina Rīgas Dinamo uzvaru pār Lapēnrantas SaiPa hokejistiem

Rīgas Dinamo hokejisti veiksmīgi aizvadījuši Somijas pilsētā Lapēnrantā notiekošā pirmssezonas Etelä-Saimaa turnīra pirmo spēli. Piektdien rīdzinieki ar 3:1 pārspēja laukuma saimniekus Somijas virslīgas kluba SaiPa hokejistus. Sestdien mačā par pirmo vietu Dinamo pretinieki būs Lahti Pelicans komanda, kas otrajā pirmās kārtas spēlē uzvarēja Tamperes Ilves 6:3.

Ceturtajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā pēc Miko Pukas raidījuma, bet līdz pirmajam pārtraukumam ripa pa reizei trāpīja abu vārtu konstrukcijai, informēja Dinamo klubā.Otrajā periodā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Sprukta maiņa. 28.minūtē Ģirts Ankipāns pielaboja SaiPa vārtsarga atvairīto Mārtiņa Karsuma metienu, bet 18 sekundes līdz trešdaļas beigām jau pats Karsums precīzi meta no iemetiena apļa – 2:1 Dinamo labā.Trešajā trešdaļā iniciatīva piederēja laukuma saimniekiem, taču nepilnas trīs minūtes viņi zaudēja trešos vārtus – pretuzbrukumu divi pret vienu pabeidza Jānis Sprukts.

Dinamiešiem šī bija pirmā uzvara līdzšinējās trijās pārbaudes spēlēs.

Pārbaudes spēle hokejā

Lapēnrantas SaiPa – Rīgas Dinamo 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Vārti
: 3:58 Puka (Koskiranta vair.) - 1:0, 27:22 Ankipāns (Karsums, Reķis vair.) - 1:1, 39:42 Karsums (Ankipāns vair.) - 1:2, 57:14 Sprukts (Ankipāns, Karsums) - 1:3.
Dinamo: Holts, Reķis – Galviņš, Ņiživijs – Vargs – M.Rēdlihs, Kr.Rēdlihs – J.Rēdlihs, Karsums – Sprukts – Ankipāns, Laviņš – Cibuļskis, Melins – Luseniuss – Cipulis, Andersons, Bukarts – Džeriņš – Meija.