Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Spruktam rezultatīva piespēle, CSKA uzveic Slovan

Ar rezultatīvu piespēli otrdienas vienīgajā KHL regulārā čempionāta spēlē izcēlās Maskavas CSKA kluba uzbrucējs Jānis Sprukts. CSKA savā laukumā ar 4:1 pārspēja Bratislavas Slovan, pakāpjoties uz 3.vietu Rietumu konferencē.

Sprukts rezultatīvi asistēja Vladimiram Žarkovam uzvaras vārtu guvumā mača 47.minūtē. Vēl CSKA labā ar precīziem metieniem atzīmējās Aleksandrs Radulovs, Mihails Grabovskis un Jakovs Rilovs. Savukārt vienīgos vārtus Slovākijas kluba labā guva Mihals Bondrka.

Latviešu uzbrucējs jau ierasti spēlēja 4.maiņā, laukumā pavadot 10 minūtes un 38 sekundes. Viņa rēķinā divi metieni pa vārtiem un uzvarēti pieci no septiņiem iemetieniem. Sprukts 32 spēlēs šosezon izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

CSKA klubam tā bija piektā uzvara pēc kārtas un 12.panākums pēdējos 15 mačos. Ar 62 punktiem 32 spēlēs komanda pakāpusies uz 3.vietu Rietumu konferencē. Savukārt Slovan piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas. Ar 47 punktiem 32 spēlēs slovāki ieņem 6.vietu Rietumu konferencē.