Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Stars ar zaudējumu konkurentiem Blues attālinās no Stenlija kausa

Dalasas Stars hokejisti piedzīvojuši zaudējumu Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē, kas komandai var maksāt vietu Stenlija kausa izcīņā. Stars ar 1:2 zaudēja saviem konkurentiem Sentlūisas Blues.

Tīdžejs Ošī otrā perioda sākumā izvirzīja vadībā Blues, tomēr tā paša perioda galotnē Brendons Morovs panāca izlīdzinājumu. 11 minūtes pirms pamatlaika beigām Karlo Kolajakovo guva uzvaras vārtus Blues labā.

Aizsargs Kārlis Skrastiņš nospēlēja 20 minūtes un 14 sekundes, punktus neguva, metienus neizdarīja, bloķēja vienu metienu, viņa lietderības koeficients saglabājās neitrāls.

Rietumu konferences kopvērtējumā Stars ar 84 punktiem atkrita uz 12.pozīciju. Punkts vairāk ir Blues un Anaheimas Ducks, bet Kalgarī Flames un Kolorado Avalanche hokejistiem ir pa 89 punktiem.

Līdz regulārā čempionāta beigām Stars atlikušas tikai trīs spēles.