Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Stenlija kausa finālā tiksies Penguins un Red Wings

Šā gada Stenlija kausa izcīņas finālā tiksies Pitsburgas Penguins un Detroitas Red Wings hokejisti. Ja Penguins vietu finālā jau bija nodrošinājuši, pirmdien to paveica arī detroitieši, pieveicot Dalasas Stars ar 4:1. Visā sērijā Red Wings uzvarēja ar 4-2.

Sērijas pēdējā spēlē Red Wings uzvaru krietni nostiprināja jau spēles pirmajā daļā, līdz mača 24.minūtei panākot jau 4:0 vadību. Pa reizei precīzi bija Kriss Drapers, Pāvels Datsjuks (devītie vārti play-off), Dalass Dreiks un Henriks Zeterbergs (11.vārti play-off). Stefans Robidass guva dalasiešiem vienīgos vārtus pēdējā perioda sākumā.

Red Wings tagad varēs cīnīties par savu trešo Stenlija kausu pēdējo 11 gadu laikā. Šis būs detroitiešu 23.Stenlija kausa fināls, bet pirmais kopš 2002.gada. Pērn Red Wings zaudēja konferences finālā Anaheimas Ducks.