Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Stenlija kausa finālā tiksies Red Wings un Penguins

Arī šogad finālsērijā par Stenlija kausu cīnīsies Detroitas Red Wings un Pitsburgas Penguins hokejisti.

Tas kļuva skaidrs trešdien, kad uzvaru Rietumu konferences finālsērijā izcīnīja Red Wings hokejisti. Detroitieši sērijas piektajā spēlē pārspēja Čikāgas Blackhawks pagarinājumā ar 2:1, triumfējot visā sērijā ar 4-1.

Pamatlaikā vārti tika gūti tikai pēdējā trešdaļā. Vispirms spēles 46.minūtē rezultātu atklāja Dens Klerijs. Čikāgieši izglābās septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad savus devītos vārtus Stenlija kausa izcīņā guva Patriks Keins. Uzvaras vārtus papildlaika ceturtajā minūtē guva Derens Helms.

Red Wings var kļūt par pirmo komandu pēdējo desmit gadu laikā, kurai izdevies triumfēt Stenlija kausa izcīņā divus gadus pēc kārtas. Iepriekšējo reizi tas notika 1997. un 1998.gadā. Savukārt pēdējo reizi vienas un tās pašas komandas finālsērijā tikās 1983. un 1984.gadā, kad par Stenlija kausu cīnījās Edmontonas Oilers un Ņujorkas Islanders.

Otrdien Austrumu konferences finālsērijā Pitsburgas Penguins ar 4-0 triumfēja pār Karolīnas Hurricanes.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...