Rīgā +20 °C
Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Stenlija kauss: Gudļevskis atkal rezervē, Tampa savā laukumā nonāk iedzinējos

Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien no rezervistu soliņa vēroja NHL Stenlija kausa izcīņas spēli, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas Lightning komanda savā laukumā ar 2:4 (0:0, 0:1, 2:3) piekāpās Pitsburgas Penguins, līdz ar to Austrumu konferences finālsērijā nonākot iedzinējos ar 1-2. Nākošā spēle piektdien turpat Tampā, pēc tam sērija atgriezīsies Pitsburgā.

Lightning komandai aizvien nespēj palīdzēt savainotais pamatvārtsargs Bens Bišops, tādēļ vārtos atkal stājās krievs Andrejs Vasiļevskis, bet Gudļevskis arī šoreiz ieņēma viņa dubliera vietu.

Šoreiz Vasiļevskim darba bija patiešām daudz, jo Penguins komanda pa vārtiem izpildīja 48 metienus, no kuriem viņš atvairīja 44, kamēr mājinieki atbildēja ar 28 raidījumiem pa Meta Mareja vārtiem.

Izšķirošie notikumi risinājās otrā perioda beigās un trešā sākumā, kad pingvīni ar Karla Hagelina, Fila Kesela un kapteiņa Sidnija Krosbija pūlēm panāca 3:1. Vēlāk Kriss Kunics pievienoja arī ceturto ripu, bet mājinieki vēl atbildēja ar Ondržeja Palāta vārtiem spēles 59.minūtē - 2:4.

Tikmēr Rietumu finālā pēc divām spēlēm Sentluisā vietējie Blues spēlē neizšķirti 1-1 ar Sanhosē Sharks. Nākamās divas spēles haizivju laukumā, tad sērija atgriezīsies Sentluisā.

Gudļevskis ceturtdien pievienosies Latvijas izlasei

Vārtsargs Kristers Gudļevskis papildinās Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas ceturtdien, bet no trešdienas kopā ar valstsvienību vairs netrenējas vārtsargs Ivars Punnenovs un uzbrucējs Toms Anders...

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.