Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Šuplera palīgs Ābols: Galvenais - ievērot spēles disciplīnu

Rīgas ''Dinamo'' Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē sestdien ''Arēnā Rīga'' pret Sanktpēterburgas SKA nekas jauns nav jāizgudro, bet jāturpina sāktā spēle, kas devusi augļus, uzskata komandas treneris Artis Ābols.''Nekas jau daudz nav mainījies, tikai noskaņojums komandā pēc divām uzvarām gan ir krietni labāks,'' aģentūrai BNS piektdien teica galvenā trenera Jūliusa Šuplera asistents.

Ābols neatklāja to, kāda būs iecerētā taktika tad, kad svaru kausi jau pašlaik ir ''Dinamo'' pusē, kam, turklāt nākamās viena vai divas spēles jāaizvada savā laukumā. ''Jauns nekas nav jāizgudro. Jāspēlē tā, kā to darījām pirmajās divās spēlēs, jo tas arī nesa augļus. Jāspēlē tikpat disciplinēti, kā darījām līdz šim.''Atšķirīga noteikti būs spēles gaisotne, jo Sanktpēterburgā spēles notika pie pustukšām tribīnēm, lai gan tām bija liela nozīme un tās bija svarīgas. ''Skatītāju pilnās tribīnes Rīgā dzīs spēlētājus uz priekšu, taču būs jāmāk kontrolēt savas emocijas,'' domā treneris.''Pirmajā spēlē par spēles disciplīnas ievērošanu varu teikt tikai vienu: ekselenti! Otrajā spēlē bija mazliet grūtāk psiholoģiski, jo vai patiešām mēs spēsim aizķerties? Otrajā periodā gūtie divi vārti visu pārvērta. Esmu pārliecināts, ka komanda Rīgā izdarīs visu, kas tās spēkos, un neņemsim vērā pretinieku zvaigžņoto statusu.''Rīgas ''Dinamo'' Sanktpēterburgā ar 2:0 un 3:1 sensacionāli uzvarēja pārliecinošos favorītus SKA un tagad tai vajadzīga tikai vēl viena uzvara, lai uzvarētu sērijā un iekļūtu Rietumu konferences pusfinālā. Nākamās divas spēles plānotas ''Arēnā Rīga''. Uz sestdienas spēli visas biļetes ir pārdotas, bet ja tajā arī tiks gūta uzvaras, tad vairs nebūs nepieciešama ceturtā spēle, kas svētdien paredzēta ''Arēnā Rīga''. Ja vajadzēs piekto spēli, tad tā 16. martā plānota Sanktpēterburgā.