Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

Šuplers: Galvenā problēma - nebija azarta un koncentrācijas

Rīgas Dinamo komandas galvenais treneris Jūliuss Šuplers pēc ceturtdien piedzīvotā smagā zaudējuma Maskavas Dinamo (1:7) izteicās, ka neveiksmes galvenais iemesls meklējams azarta un koncentrācijas trūkumā. "Iespējams, ka spēlētājus nedaudz izsita no ritma tas, ka pēdējās minūtēs pirms spēles veicām izmaiņas sastāvā.

Taču galvenā problēma bija tā, ka nebija azarta, koncentrācijas," Šuplers citēts Rīgas Dinamo komandas mājaslapā internetā."Mēs spēlējām ļoti slikti, pieļāvām daudz kļūdas. Bieži zaudējām ripu, nevajadzīgi noraidījumi un rezultātā trīs ielaisti vārti skaitliskajā mazākumā. Trūka spēles disciplīnas, trūka azarts. Stingrus lēmumus mēs pašlaik nepieņemsim, bet jau piektdien mēs veiksim šīs spēles zaudējuma iemeslu analīzi. Pēc spēles komandai teicu, ka kopā pārdzīvojam gan uzvaras, gan zaudējumus. Tā ir dzīve, tas ir sports. Vajag pieņemt pareizos lēmumus, lai veiksmīgi pabeigtu šo sezonu," komentēja Šuplers.Maskavas Dinamo komandas galvenais treneris Vladimirs Vujteks slavēja savas komandas spēli: "Spēlējām ļoti labi un no pirmās spēles minūtes kontrolējām spēli. Izdevās gūt divus vārtus pirmās trešdaļas izskaņā un komanda jau pavisam nomierinājās. Domāju, ka līdz spēles 50.minūtei mēs spēlējām lieliski, bet pēc septītajiem gūtajiem vārtiem nedaudz atslābinājāmies. Tā notiek šādās spēlēs. Esmu priecīgs, ka mums ir nostabilizējusies spēle un ceru, ka tas tā turpināsies," viņš teica.