Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Šuplers pēc zaudējuma Ufā atzīst vājumu otrajā trešdaļā

Rīgas ''Dinamo'' galvenais treneris Jūliuss Šuplers pēc 4:6 zaudējuma Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas pēdējā spēlē Ufā pret ''Salavat Julajev'' atzinis vājumu otrajā trešdaļā.''Pirmais periods mums iznāca ļoti veiksmīgs,'' Šuplera teikto pēc spēles citē ''Salavat Julajev'' preses dienests.

''Bet otrajā mums nedaudz uznāca vājums un mājinieki diezgan ātri to izmantoja.''Jau ziņots, ka pirmo trešdaļu ''Dinamo'' beidza savā labā, bet otrajā periodā ielaida četrus vārtus.''Mums bija psiholoģiska nasta, puiši pazaudēja spēles pavedienu. Trešajā periodā centāmies labot situāciju, mainījām sastāvu, pārkārtojām maiņas. Šodien centāmies, izlikām spēkus, bija mums momenti.''Tomēr Šuplers uzskata, ka ''Dinamo'' nospēlējuši ne slikti pret ļoti meistarīgu, augstas klases komandu.Savukārt ''Salavat Julajev'' galvenais treneris Vjačeslavs Bikovs pauda atziņu, ka, ja pretinieks spēli bija domājis sākt agresīvi un aktīvi, tad viņa hokejisti tam neesot bijuši gatavi. Otrajā periodā tieši ''Salavat Julajev'' sācis spēlēt agresīvāk un panākuši vēlamo.