Y
Man ir šizofrēnija, tāpēc mēdzu neadekvāti uzvesties un slimīgi uztvert visas ziņas, kas saistītas ar hokeju.
he
h
Maiks guva vārtus, kas vēl viņam jāizdara, lai tiktu pamanīts? :) ========= Nu laikam saklausīja :) Skatīt spēles protokolu!
M-ja
M
Piedod, negribēju Tevi apvainot. Vienkārši nokaitināja Tavējais viedoklis (pie otrā raksta). Diemžēl Solvita ir dumja zoss, neko nesaprot, bet ņemas skaidrot.
YL
Y
Tā ir smaga trauma. Joprojām ārstējos :( Bet tagad mums slimnīcā ir pieejams optiskais internets. Vismaz kāds prieciņš dzīvē.
M-ja
M
Tāpēc tu tur pie tās psihoterapeites uzstāšanās trakoji? Hokejs jau nav vainīgs, fani arī ne.
YL
Y
Bērnībā treneris mani izbrāķēja un nepaņēma komandā. Visi puikas mani izsmēja, sakot, ka esmu tizls vārgulis. Kopš tā laika nīstu hokeju un esmu homoseksuāli orientēts. Bērnības trauma :( P.S basketbolistiem smukāki dupši
Jūrmalnieks
J
1) 1 : 0 46.minūtē Laura Dārziņa metienu Vjuhins atvairīja, bet pirmais pie atsistās ripas piesteidzās Miķelis Rēdlihs, kurš to zibenīgi raidīja "Metallurg" komandas vārtos, beidzot atklājot spēles rezultātu. 2) 2 : 0 50.minūtē nopelnīja vēl vienu iespēju spēlēt vairākumā, - pēc nospēlētām 16 sekundēm skaisti izspēlētu kombināciju ar precīzu metienu noslēdza Hartigans. 3) 3 : 0 55 minūtā "Dinamo" atkal palika mazākumā, tomēr tajā izdevās nospēlēt ļoti sekmīgi, jo "Metallurg" savu vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, un šo situāciju izmantoja Ņiživijs, ieraidot ripu tukšos vārtos un noņemot visus jautājumus par mača uzvarētāju. 2.spēle = Rīgas Dinamo - Metallurg = 3 : 0 LABĀKAIS spēlētājs - kapteinis Sandis Ozoliņš un vārtssargs Kriss Holts! 1.spēle = Rīgas Dinamo - Sanktpēterburgas SKA = 5 : 4
Sk.
S
Malači!!!!!
TV
T
Maiks guva vārtus, kas vēl viņam jāizdara, lai tiktu pamanīts? :)