Rīgā +25 °C
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Ufa un Magņitogorska ar uzvarām sāk KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu pusfinālu

Ufas _Salavat Julajev _un Magņitogorskas Metallurg komandas otrdien ar uzvarām sāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas.

Salavat Julajev izbraukumā ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) mača pagarinājumā pārspēja Omskas Avangard, savukārt Magņitogorskas Metallurg mājās ar 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) uzveica Novosibirskas Sibirj.

Omskā notikušajā spēlē jau mača otrajā minūtē Avangard izvirzījās vadībā, kad ar precīzu metienu izcēlās Nikolajs Ļemtjugovs, taču pirmā perioda beigu daļā neizšķirtu panāca Maksims Majorovs. Trešā perioda pirmajā minūtē Deniss Paršins atguva vadību Avangard komandai, bet trešdaļas vidū neizšķirtu panāca Līnuss Umarks.

Uzvaras vārtus Salavat Julajev labā mača pagarinājuma 13.minūtē guva Sergejs Soins, nodrošinot Ufas vienībai uzvaru ar 3:2.

Savukārt otrā duelī Magņitogorskā Metallurg mača pirmajās sešās minūtēs jau guva divus vārtus, izmantojot skaitliskā vairākuma priekšrocības. Pa reizei precīzi meta Aleksandrs Sjomins un Sergejs Mozjakins.

Sibirj vienus vārtus atspēlēja mača vidū, kad pretinieku vārtsargu pārspēja Andrejs Mesarošs. Spēles beigu daļā Sibirj centās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret laukuma spēlētāju, taču minūti pirms spēles beigām Sjomins ieraidīja ripu tukšos vārtos, sekmējot Metallurg komandai uzvaru ar 3:1.

Sērijas otrās spēles notiks ceturtdien turpat Omskā un Magņitogorskā.

Jau ziņots, ka pirmdien notika pirmās spēles Rietumu konferences pusfināla sērijās. Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš un viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, kuru trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, viesos ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) uzvarēja regulārā čempionāta labāko komandu Maskavas CSKA.

Savukārt pērnā gada kausa ieguvēja Sanktpēterburgas SKA viesos ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) uzvarēja Maskavas Dinamo komandu, kurai savainojuma dēļ šosezon vairs nevar palīdzēt Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums.

Rietumu konferencē sērijas otrās spēles notiks trešdien.

Dārziņš: Ļoti būtiski būs tas, kā spēsim atjaunoties

Latvijas hokeja izlasei pirms otrdien paredzētās izšķirošās spēles ar ASV par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ļoti svarīga būs spēlētāju atjaunošanās pēc smagā mača ar slovākiem, pirmdi...