Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Ukrainas hokejisti spraigā cīņas galotnē nosargā pārsvaru pār Itāliju

Rīgā notiekošajā 2010.gada Vankūveras olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā hokejā pirmajā spēlē uzvaru svinēja Ukrainas hokejisti, kuri spraigā cīņas galotnē tomēr nosargāja uzvaru ar 3:2.

Rezultātu spēles 15.minūtē skatliskā vairākuma izspēlē atklāja Sergijs Varlamovs, kurš ar metienu no asa leņķa pārspēja Itālijas izlases vārtsargu Tomasu Tragustu.

Salīdzinoši zemā tempā aizritēja otrais periods. Pāris labas vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām, tomēr vāti netika gūti.

Rezultatīvi aizritēja pēdējās trešdaļas otrā puse. Nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām ukraiņi pēc Varlamova un Oleksandra Materuhina precīzajiem metieniem izdevās iegūt solīdu pārsvaru 3:0, tomēr to teju zaudēja.

Itālijas hokejisti, kuri spēles lielāko daļu laukumā bija samērā gausi un izveidoja tikai dažus bīstamus uzbrukumus pie pretinieku vārtiem, tagad metās enerģiskos pretuzbrukumos. 43 sekundes pēc trešo vārtu zaudējuma ripu vārtos  starp ukraiņu vārtsarga kājsargiem raidīja Džulijo Skandella, bet jau pēc 26 sekundēm precīzs vārtu priekšā bija Rolands Ramozers. Atlikušajā laikā itāļi centās panākt izlīdzinājumu, tomēr veiksme bija ukraiņu pusē, kuriem izdevās nosargāt nelielo pārsvaru.

x x x

Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra spēle

Itālija 2:3 Ukraina
(0:1, 0:0, 2:2)

Vārtu guvēji: Varlamovs (Kasjančuks, Navarenko) - 0:1 (14:38, vair.), Varlamovs (Timčenko, Kasjančuks) - 0:2 (52:52), Materuhins (Pobedonoscevs) - 0:3 (54:28), Skandella (Fontanive, Ansoldi) - 1:3 (55:11), Ramozers (Souza, Pitiss) - 2:3 (55:37).

Soda minūtes: 12-8

Metienu attiecība: 24-36

Vārtsargi: Igors Karpenko - Tomass Tragusts

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...