Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Vankūveras Canucks pārspēj NHL līdervienību Avalanche

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pārliecinošu uzvaru guvis Vankūveras Canucks, kas savu skatītāju priekšā ar 3:0 pārspēja regulārā turnīra līderus Kolorado Avalanche, ziņo turnīra rīkotāji.Canucks hokejisti katrā periodā pa reizei pārspēja Avalanche vārtsargu Kreigu Andersonu. Kanādas kluba labā izcēlās Meisons Reimonds, Raiens Keslers un Teners Glass, bet nepārspēts laukumu atstāja Canucks vārtsargs Endrjū Reikrofts, kurš atvairīja visus 18 pretinieku metienus.

Avalanche ar 22 punktiem 15 spēlēs šobrīd dala līgas līderu godu ar Pitsburgas Penguins, bet Canucks ir septītajā vietā NHL rietumu zonā.Citā svētdienas spēlēs Ņujorkas Rangers savā laukumā ar 1:0 pārspēja Bostonas Bruins. Vienīgos vārtus ņujorkiešu labā guva slovāks Marians Gaboriks, bet visus 29 pretinieku metienus atvairīja zviedrs Henriks Lundkvists. Sanhosē Sharks izbraukumā ar 5:1 sagrāva Karolīnas Hurricanes, bet Kolumbusas Blue Jackets Vašingtonā papildlaikā pārspēja vietējo Capitals. Zaudētāji otrajā trešdaļā palika bez komandas līdera Aleksandra Ovečkina, kurš guva savainojumu.