Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Vārtsargs Dubniks Avalanche rindās debitē ar uzvaru

Vārtsargs Devans Dubniks trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Kolorādo Avalanche vārtos debitēja ar uzvaru.

"Avalanche" viesos ar 4:3 (1:1, 3:0, 0:2) uzvarēja Sentluisas "Blues".

Miko Rantanens un Džozefs Teilors Komfers uzvaru sekmēja ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet Liems O'Braiens pievienoja divas piespēles. "Blues" komandā divi vārti un rezultatīva piespēle Maikam Hofmenam.

Pirmo spēli "Avalanche" komandā aizvadīja Dubniks, kurš atvairīja 31 no 34 metieniem. Dubniks pagājušajā sestdienā no Sanhosē "Sharks" tika aizmainīts uz "Avalanche".

Tikmēr Losandželosas "Kings" savā laukumā ar 2:6 (1:3, 1:1, 0:2) zaudēja Vegasas "Golden Knights", kas uzvarēja ceturto spēli pēc kārtas.

485.uzvaru NHL svinēja vārtsargs Marks Andrē Flerī, kurš tādējādi kļuvis par ceturto panākumiem bagātāko vārtsargu NHL.

Makss Pačioreti un Tomāšs Noseks Vegasas komandā izcēlās ar 1+2, kamēr pa vienu piespēli mazāk iekrāja Marks Stouns un Alekss Taks. Abus "Kings" vārtus guva Trevors Mūrs.

Savukārt Kanādā uzvaras viesos svinēja Kalgari "Flames" un Vinipegas "Jets".

Monreālas "Canadiens" mājās ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās "Flames", kas izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas. Marks Džiordano "Flames" komandā guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, bet divas piespēles Kristofera Taneva rēķinā. Vienīgos "Canadiens" vārtus iemeta Brets Kulaks.

Citā spēlē Otavas "Senators" savā laukumā ar 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) zaudēja "Jets". Vārti uzvarētāju komandā Markam Šeifelem, Metjū Pero un Trevoram Luisam, bet Otavas klubā precīzi meta Niks Pols un Džošs Noriss.

Jau ziņots, ka Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" trešdien piedzīvoja neveiksmi regulārā čempionāta spēlē.

"Sharks" mājās ar 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) piekāpās Anaheimas "Ducks", kas pirms divām dienām bija pārāka ar 4:0.

Balcers šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 22 sekundes, no kurām divas minūtes un 14 sekundes nospēlēja vairākumā, bet vēl minūti un 20 sekundes mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Sharks" sestdien nākamo spēli aizvadīs ar Minesotas "Wild" komandu.

Sanhosē komanda ar 40 punktiem 41 spēlē Rietumu divīzijā ieņem sesto vietu astoņu klubu konkurencē.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.