Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ātruma cilts: Aktieris Dzelzītis un viņa 45 gadus vecais Mercedes 300

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījuma vadītājs Pauls Timrots tiekas ar aktieri Lauri Dzelzīti, lai izvizinātos viņa 1974. gada Mercedes 300 automašīnā. Izbrauciena laikā noskaidrosim, kāpēc Lauris mīl savu veco Mersi, kādēļ nesprādzējas un kā vērtē citu braukšanas prasmes.

Mīlestība pret Mercedes Laurim Dzelzītim aizsākās vēl bērnudārzā, un savu izvēli aktieris cēli dēvē par "visu labo mašīnu cilts māti". Ar ko Lauri apbūra 45 gadus veca automašīna, kur viņam izdevās atrast sapņu spēkratu, un kādu auto Dzelzītis plāno iegādāties nākamo, noskaidrosim Ātruma cilts raidījumā. 

Dodoties izbraucienā ar Lauri, Pauls secina, ka Dzelzīša auto ir pirmais rubrikā bez ABS sistēmas, jo Mercedes 300 ir tik vecs, ka tolaik tāda sistēma vēl nemaz nebija izgudrota. Tomēr tas nav pirmais auto Laura īpašumā, un sarunā ar Paulu aktieris gremdējas atmiņās par iepriekšējām mašīnām, kuru vidū arī populārais Audi 90.
 
Runājot par braukšanas prasmju nepieciešamību aktiera karjerā un ikdienā, Lauris atzīst, ka savas iemaņas auto stūrēšanā vērtē kā labas, bet ir kolēģi, kuru braukšanu Lauris atsakās komentēt. Par sevi gan Lauris atzīst – viņam it nemaz negribas sprādzēties un uz ceļa viņš jūtas droši, lai gan pieredzē ir bijuši dažādi braukšanas kuriozi, ar kuriem aktieris aizrautīgi dalās. 

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem. 

Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi