Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Ivanovs izcīna otro vietu Superkausa Rīgas posmā Zaķusalā

Otro vietu Zaķusalā notikušā Superkausa Rīgas posma prestižākajā MxPro klasē svētdien izcīnīja latviešu motobraucējs Dāvis Ivanovs.

Pirmajos divos braucienos Ivanovs finišēja trešais, bet sprintā Latvijas motobraucējs ieņēma ceturto vietu, kopā nopelnot 92 punktus. Tikmēr uzvaru posmā ar 96 punktiem izcīnīja igaunis Harri Kullass, kurš Nāciju kausā startē zem Somijas karoga. Kullass pirmajā braucienā bija otrais, otrajā triumfēja, bet trešajā ieņēma trešo vietu.

Savukārt trešo vietu ar 91 punktu ieņēma Kullasa tautietis Prīts Ratseps, kurš uzvarēja pirmajā braucienā, bet abos pārējos palika piektais.

Ceturtais ar 88 punktiem bija Toms Macuks, bet astotais Ivo Šteinbergs, kurš izcīnīja 75 punktus, par punktu apsteidzot Kārli Sabuli. Tikmēr 12.vietu ar 66 punktiem ieņēma Vairis Aleksejevs.

Pagalam neveiksmīgs Rīgas posms izvērtās pēdējo gadu Latvijas labākajam motokrosa braucējam Matīsam Karro, kurš pirmajā braucienā izstājās tehnisku problēmu dēļ, bet otrajā sliktā starta dēļ finišēja sestais. Savukārt sprintā Karro izcīnīja otro vietu, kopsummā nopelnot 32 punktus un Rīgas posmu noslēdzot 14.pozīcijā.

Kā zināms, šīs sezonas pirmajā posmā uzvaru prestižākajā MxPro klasē izcīnīja Karro. Tikmēr Ivanovs, kurš šosezon startē pasaules čempionāta prestižākajā MXGP klasē, ieņēma otro vietu.

Superkausa Rīgas sacensības noritēja piecās klasēs un pie starta barjeras stājās Baltijas un kaimiņvalstu ātrākie solo un kvadriciklu klašu braucēji.

Tikmēr no kaimiņvalstu titulētākajiem motosportistiem uz starta devās vairākkārtējs Baltkrievijas čempions Jevgēņijs Tiļeckis, kurš šajā sezonā sekmīgi startē Eiropas čempionāta Open klasē. Tāpat sacensībās piedalījās pēdējo gadu titulētākais Lietuvas solo klašu braucējs Vitauts Bučs.

Viņiem konkurenci sastādīja spēcīgākie igauņi Tanels Leoks un Kullass.

Superkausa Rīgas posms notika ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.