Rīgā +4 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Latvijas komanda uzvar NEZ Rallijkrosa posmā Dānijā

Latvijas komanda Nisumas trasē (Dānija) uzvarējusi NEZ rallijkrosa čempionāta posma komandu ieskaitē, kā arī sasniegti augsti rezultāti individuālajā vērtējumā, pavēstīja Latvijas Automobiļu federācijā.

Kroskartu CK 125 klasē uzvarēja Ralfs Sirmacis, bet CK 250 klasē otrā vieta tika Jānim Baumanim. Rallijkrosa klasē NEZ Open uzvara Ilgonim Krūmiņam, bet NEZ 1600 klasē panākums Jānim Aleksejevam, kurš uzvarēja, kā arī Reinim Safonovam, kurš guva trešo vietu. NEZ D-1 klasē trešā vieta Ervīnam Ērglim.

Kopvērtējumā Sirmacis ir NEZ kroskartu čempionāta līderis, bet Baumanis savā klasē ir otrais. NEZ 1600 klasē vadībā posmu pirms seriāla beigām nostiprinājies Aleksejevs, Safonovam – droša otrā vieta, jo problēmas piedzīvoja tuvākie sekotāji. NEZ Open klasē Krūmiņš nostabilizējies čempionāta vadībā. NEZ D-1 klasē Ērglis nostiprināja līderpozīciju čempionātā, jo sekotājs Vitaljus Plastinins palika tikai septītais.

Komandu vērtējumā Latvija sasniedza 54 punktus, Lietuva – 50, Dānija – 45. Līdz ar to Latvija nedaudz palielinājusi minimālo pārsvaru pār Lietuvas komandu valstu vērtējumā.