Rīgā +4 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Latvijas motokrosistiem 16.vieta Nāciju kausa izcīņā

Latvijas motokrosa komanda Nāciju kausa izcīņas kopvērtējumā ierindojusies 16.vietā. Par trofejas īpašniekiem ceturto gadu pēc kārtas kļuva amerikāņi, otro un trešo vietu ieguva Francijas un Beļģijas motokrosisti, bet Igaunijas komanda ierindojās 12.vietā.

Pirmajā finālbraucienā, kurā startēja MX1 un MX2 klašu braucēji, Lauris Freibergs finišēja 30.vietā, bet Matīss Karro jau piektajā aplī izstājās un tika klasificēts 37.vietā. MX2 un Open klašu braucienā Karro spēja izcīnīt 23.vietu, bet Dāvis Līvs finišēja 32.vietā. Visbeidzot MX1 un Open klašu braucienā Freibergs ierindojās 28., bet Līvs 30.vietā.

Nāciju kausa vērtējumā ņēma vērā piecus labākos no sešiem braucieniem, summējot iegūtās vietas punktu izteiksmē (ASV 26, Francija 31, Beļģija 41… Igaunija 103… Latvija 143).

Pirms gada Latvijas motokrosisti summā ierindojās 15.vietā.

4.un 5.oktobrī Beļģijā notiks Nāciju kausa izcīņa motokrosā blakusvāģu klasē. 14 pieteikto valstu komandu vidū ir arī Latvijas ekipāžas Kristers Serģis un Kaspars Stupelis, Jānis un Lauris Daideri, kā arī Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks. Pērn Latvijas motobraucēji Nāciju kausa izcīņā izcīnīja pirmo vietu.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...