Rīgā +2 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Lorenso ar uzvaru Barselonā nostiprinās vadībā MotoGP kopvērtējumā

Spānijas motošosejnieks Horhe Lorenso svētdien Barselonā (Spānija) kļuva par Katalonijas Grand Prix uzvarētāju. Pēc šīs uzvaras Yamaha komandas braucējs vēl vairāk nostiprinājās vadībā pasaules čempionāta kopvērtējumā MotoGP klasē.Lorenso finišēja gandrīz piecas sekundes pirms sava tautieša Dani Pedrosas (Honda), kurš ir viņa šā brīža tuvākais sekotājs cīņā par pasaules čempiona titulu.

Trešajā vietā ierindojās pasaules eksčempions Keisijs Stouners no Austrālijas (Ducati), kurš piekāpās Pedrosam sīvā cīņā."Tas bija grūts brauciens, bija ļoti karsts, ļoti nogurdinoši. Ar riepām bija lielas problēmas," pēc finiša sacīja Lorenso. Lorenso sīvi cīnījās ar itāli Andrea Dovičiozo (Honda) par pirmo vietu, taču konkurents piedzīvoja kritienu un finišēja tikai 14.vietā."Andrea (Dovičiozo) bija sīvs konkurents un es domāju, ka šāda cīņa būtu ritējusi līdz pat finišam, taču viņš krita un man bija vieglāk uzvarēt."Kopvērtējumā Lorenso rēķinā ir 165 punkti. Pedrosa atpaliek par 52 punktiem, bet Dovičiozo ar 91 punktu ieņem trešo pozīciju. Pašreizējais pasaules čempions Valentino Rosi, kurš atgūstas no smagas kājas traumas, ar 61 punktu atkritis uz septīto pozīciju.