Rīgā +6 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Matīss Karro uzvar pasaules junioru čempionātā motokrosā

Latvijas motobraucējs Matīss Karro kļuvis par pasaules junioru čempionu motokrosā MX2 klasē. Nīderlandē notikušajās sacensībās viņš pirmajā braucienā ierindojās otrajā vietā aiz mājinieka Seriela Kromhofa, bet otrajā finišēja pirmais, izcīnot uzvaru kopvērtējumā.

“Esmu ļoti priecīgs, un visi ir priecīgi. Trase bija ļoti smaga, bija ļoti grūti braukt, īpaši otro braucienu. Pirmajā braucienā es startu “izcēlu”, bet beigās bija otrā vieta jo Kromhofs mani apdzina, nebiju vēl īsti gatavs, lai tik ātri brauktu. Bet otrajā startā es biju trešais, izvirzījos vadībā un tā arī nobraucu. Pirmspēdējā aplī par daudz atbrīvojos un mani noķēra anglis un nedaudz sāka uzbrukt, bet es savu pozīciju noturēju,” čempionu citē moto-x.lv.

Dāvis Ivanovs pirmajā braucienā izcīnīja 12.vietu, bet otrajā finišēja 14.vietā.

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...