Rīgā +3 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Motokrosa braucējs Bidzāns kļūst par Eiropas čempionu EMX85 klasē

Latvijas jaunais motokrosa braucējs Edvards Bidzāns svētdien Čehijā kļuva par Eiropas čempionu 85 kubikcentimetru klasē (EMX85).

"MX Moduls" vienības braucējs Bidzāns, kurš startēja ar "Husqvarna" spēkratu, sestdien bija pirmais pirmajā braucienā, bet svētdien finišēja otrais, kas summā ļāva tikt pie 47 punktiem un Eiropas čempiona titula.

Otro vietu ar 45 punktiem guva itālis Valērio Lata, kurš uzvarēja otrajā braucienā, bet trešais ar 42 punktiem bija francūzis Kantēns Marks Prinjeress.

Tikmēr ceturto vietu izcīnīja Kārlis Alberts Reišulis, 21. un 22.pozīcijā bija Kirils Maslovs un Roberts Lūsis, 30.bija Martins Platkēvičs, bet 36. un 37.vietā bija Uldis Freibergs un Kristers Jabergs.

Savukārt EMX65 klasē 33.pozīciju guva Raivo Laicāns.

Turpat Čehijā norisinās pasaules čempionāta 13.posms, kurā prestižākajā MXGP klasē startēs Latvijas vadošais motosportists Pauls Jonass.