Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Motokrosa PČ posmā ASV pie punktiem tiek tikai Karro

Latvijas motokrosists Matīss Karro svētdien ASV pasaules čempionāta (PČ) sestajā posmā MX2 klasē ierindojās 12. vietā, bet Ivo Šteinbergs prestižākajā MX1 klasē palika 28. vietā, liecina sacensību rīkotāju informācija.

Karro abos braucienos tika pie punktiem, jo pirmajā ieņēma 15. vietu, bet otrajā finišēja 12. vietā, kurā viņš ar 15 punktiem bija arī posma kopvērtējumā. Par uzvarētāju kļuva čempionāta līderis Marvēns Muskēns no Francijas, kurš bija pirmais abos braucienos. Karro PČ kopvērtējumā ar 68 punktiem ir 15. vietā.

Glenhelenā notikušajās sacensībās tika labi MX1 klasē neveicās Ivo Šteinbergam, kurš braucienos ieņemot 27. un 22. vietu posma vērtējumā palika 28. vietā. Uzvaru izcīnīja čempionāta līderis Antonio Kairoli no Itālijas, kurš pirmajā braucienā uzvarēja, bet otrajā bija trešais. Kairoli šosezon ir nopelnījis 259 punktus, tuvāko sekotāju Maksimiliānu Naglu no Vācijas apsteidzot par 41 punktu.

Šteinbergs šosezon pie punktiem nevienā no posmiem nav ticis.

Nākošais PČ posms MX1 un MX2 klasē notiks jau šosvētdien 6. jūnijā Francijā. 20. jūnijā motokrosisti sacentīsies Vācijā, bet pēc tam 27. jūnijā otro reizi Ķegumā notiks Latvijas "Grand Prix" izcīņa.