Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Neikšāns apmierināts ar Somijas rallijā iespēto

LMT rallija komandas pilots Andis Neikšāns ir apmierināts ar startu pasaules rallija čempionāta posmā Somijā, kur kopā ar stūrmani Pēteri Dzirkalu izcīnīja 22. vietu absolūtajā vērtējumā.Lai gan Neikšāns jau iepriekš bija piedalījies augsta starptautiska līmeņa sacensībās, starts Somijā bijis īpašs ar to, ka LMT rallija komanda startēja ar divām ekipāžām.

Tas ļāva justies brīvi un braukt maksimāli ātri, daudz nedomājot par iespējamu izstāšanos, otrdien žurnālistiem teica Neikšāns.Braucot maksimālā tempā, Neikšāns pārliecinājies, ka var spēkoties ar daudziem pasaules klases rallija meistariem, un tas pilotu ļoti iepriecinājis. N4 klases ieskaitē Neikšāns/Dzirkals ieņēma 13.vietu, ko pilots nosauca par ļoti labu panākumu. Neikšāns paskaidroja, ka N4 klasē brauc divu dažādu veidu mašīnas un sev līdzīgo ieskaitē viņa ekipāža guvusi 4. vietu. "Tas ir ļoti labs sasniegums. Esam apmierināti," piebilda Neikšāns.Neatsveramu pieredzi Somijas rallijā guvuši ne tikai autosportisti, bet arī LMT rallija komandas mehāniķi, kam ierobežotā laikā startam vajadzēja sagatavot divas automašīnas.Neikšāns/Dzirkals uzvarētājam absolūtajā ieskaitē somam Jari Mati Latvalam zaudēja aptuveni 18 ar pusi minūtes. Māra Neikšāna/Raivja Jansona ekipāža nefinišēja tehnisku problēmu dēļ.