Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rosi triumfē ASV Grand Prix

Pasaules čempionāta līderis Valentīno Rosi (Ducati) uzvarējis pasaules motošosejas čempionāta MotoGP klasē 11.posma sacensībās - ASV Grand Prix izcīņā. Lagūna Sekas trasē notikušajās sacensībās Rosi uzvarēja pārliecinoši, par 13,001 sekundi apsteidzot pasaules čempionu, austrālieti Keisiju Stouneru (Ducati). Arī trešajā vietā ierindojās austrālietis - Kriss Vermeulens (Suzuki), kurš zaudēja uzvarētājam 26,609 sekundes.

Kopvērtējumā Rosi nostiprinājās čempionāta vadībā. Tagad itālieša rēķinā ir 212 punkti. Ar 187 punktiem seko Stouners, bet trešais ir spānis Dani Pedrosa, kura rēķinā ir 171 punkts. Viņš šajā posmā nepiedalījās, jo iepriekšējā posmā piedzīvoja nopietnu avāriju.

250 kub.cm klasē pirmais finišēja itālis Marko Simončelli (Metis Gilera), kurš ar 164 punktiem kļuva par jauno līderi kopvērtējumā. Savukārt 125 kub.cm klasē žiglākais bija čempionāta līderis Maiks di Mežilo (Ajo Motorsport) no Francijas.

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...