Pirmdiena, 28. oktobris
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Šlēgelmilham astotā vieta Formula Master čempionāta 2.posma 2.braucienā

Latvijas autobraucējs Haralds Šlēgelmilhs svētdien izcīnīja astoto vietu Formula Master čempionāta otrā posma otrajā braucienā Valensijas trasē.ADM Motorsport komandas pilots 19 apļus garās distances sākumā spēja pakāpties līdz devītajai pozīcijai, bet piektajā aplī jau bija astotais. Brauciena laikā Šlēgelmilhs pamazām tuvojās priekšā braucošajiem šveiciešiem Nikolā Maulīni un čempionāta līderim Fabio Leimeram.

Distances pēdējā trešdaļā šo trijotni šķira apmēram viena sekunde, tomēr pēdējos apļos latvietis ātrumu samazināja. Augstāk par astoto vietu Šlēgelmilham pakāpties neizdevās un pie ieskaites punktiem, ko svētdienas saīsinātajā braucienā saņēma pirmo sešu vietu ieguvēji, viņš netika.Par sacīkšu uzvarētāju kļuva dānis Kaspers Andersens, otrais finišēja norvēģis Pols Varhaugs, trešais – krievs Sergejs Afanasjevs. Šlēgelmilhs uzvarētājam finišā zaudēja 21,486 sekundes.Jau ziņots, ka sestdien pirmajā braucienā Šlēgelmilhs nefinišēja.

Čempionāta kopvērtējumā Haralds ar trim punktiem ieņem 12.vietu. Pirmajā trijniekā ir Leimers (26 p.), Varhaugs (20) un bulgārs Vladimirs Arabadžijevs (16).

Formula Master čempionāta trešais posms paredzēts 20.un 21.jūnijā Brno trasē Čehijā.