Nekvalificējas iedzīšanai

Tuvu bija, bet atkal nedaudz pietrūka. Latvijas biatlonists Aleksandrs Patrijuks Pasaules kausa (PK) 6. posma sacensībās Rūpoldingā 10 kilometru sprintā ieņēma 65. vietu.

Edgaram Misem 98. vieta. Rūdis Balodis bija pieteikts, bet nestartēja. Uzvarēja Francijas biatlonists Kentēns Fijons-Majē, savukārt lietuvietis Vītauts Stroļa ieņēma augsto ceturto vietu, no bronzas pozīcijas atpaliekot 1,5 sekundi. Pirms tam Stroļam PK sacensībās augstākā bija 12. vieta. Rūpoldingā no PK labāko desmitnieka gan startē tikai četri. Pārējie sākuši pēdējo sagatavošanās ciklu Pekinas olimpiskajām spēlēm.

Patrijuks tuvu iekļūšanai labāko sešdesmitniekā jau bija iepriekšējā posmā Oberhofā. Pagājušajā nedēļā 10 kilometru sprinta sacensībās Aleksandrs ieņēma 62. vietu un par 1,6 sekundēm atpalika no 60. vietas. Šoreiz mērķim garām lidoja divas lodes no pozīcijas guļus. Distancē Patrijukam bija 59. rezultāts.

Biatlons. PK Rūpoldingā (Vācija)

Vīrieši 10 km 1. K. Fijons-Majē (Francija) 23:23,7 (0 soda apļu). 2. B. Dolls (Vācija) +7,2 (0). 3. A. Smoļskis (Baltkrievija) +32,1 (1)... 65. A. Patrijuks +1:59,4 (2)... 98. E. Mise (abi Latvija) +2:56,6 (1). Startēja 114.

14.I 15.30 sievietēm 4x6 km stafete