Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Visas latvietes otrajā braucienā uzlabo pozīcijas, Tīruma sestā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma pēc Pekinas olimpisko spēļu otrā brauciena pakāpusies uz sesto vietu, savukārt Kendija Aparjode ierindojas devītajā pozīcijā un Elīna Ieva Vītola ir 11.vietā.

Visas trīs Latvijas sportistes otrajā braucienā uzlaboja savas pozīcijas.

Pēc otrā brauciena līdere ir divkārtējā olimpiskā čempione Natālija Gaizenbergere no Vācijas, kuras laiks divu braucienu summā ir viena minūte 56,825 sekundes. Otrajā vietā ir viņas tautiete Anna Bereitere (+0,208), bet trešā ir Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) pārstāve Tatjana Ivanova (+0,591).

Tīruma divu braucienu summā no līderes atpaliek 0,98 sekundes, Aparjode - 1,302 sekundes, bet Vītola - 1,34 sekundes.

Jau vēstīts, ka pēc pirmā brauciena līdere bija Vācijas sportiste Jūlija Taubica, kura finišēja 58,345 sekundēs, tālāk sekoja viņas tautiete Gaizenbergere (+0,057) un trešajā vietā bija austriete Liza Šulte (+0,178).

Pirmajā braucienā ar devīto numuru startējusī Tīruma no līderes atpalika 0,611 sekundes un ieņēma astoto vietu, Vītola, kas startēja ar ceturto numuru, finišēja 0,68 sekundes aiz līderes un bija 12., savukārt Aparjode, kura trasē devās 28., atpalika 0,762 sekundes un pirmo braucienu pabeidza 13.vietā.

Pirmajā braucienā startēja 35 kamaniņu braucējas. Krievijas Olimpiskās komitejas komandas sportiste Jekaterina Katņikova trasē krita un nefinišēja, tādējādi šajā disciplīnā viņa vairs nestartēs.

Trešo un ceturto braucienu kamaniņbraucējas aizvadīs otrdien.

Pirms četriem gadiem Phjončhanā par čempioni otrajās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas kļuva Gaizenbergere, kura četru braucienu summā 0,367 sekundēm apsteidza tautieti Dajanu Eitbergere, bet trešā bija kanādiete Aleksa Gouga.

Pekinas olimpiskās spēles norisinās no 4. līdz 20.februārim.

Bronzas kodols saglabāts

Latvijas hokeja valstsvienībā būs pārbaudītas vērtības un septiņi jaunpienācēji.

Šilovs: Nevarēju pievilt komandas biedrus

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs, aizvadot ceturto spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā, centies parādīt savu labāko sniegumu, lai nepieviltu komandas biedrus, sarunā ar Zie...