Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Turpina kristies ASV akciju tirgi

Otrdien joprojām turpināja kristies ASV akciju tirgi, to joprojām visvairāk ietekmē Grieķijas nespēja izveidot jauno valdību un bažas par ASV banku sistēmas stabilitāti, liecina SEB Baltijas akciju tirgus apskata dati.

Tikmēr eiro pret dolāru turpina slīdēt arvien zemāk un nu jau ir sasniedzis pēdējo 4 mēnešu zemāko punktu. Lielākos kritumus Dow Jones Industrial Average piedzīvoja Hewlett-Packard Co. un Alcoa Inc., kas nokritās par vismaz 2.3%. JPMorgan Chase & Co. pēc lielā kritiena vairāk kā 12% apmērā otrdien piedzīvoja nelielu atsitienu un pakāpās par 1.3%.

Iespaidīgu kāpumu pēdējās divās dienās demonstrē lielākais kolektīvās iepirkšanas portāls Groupon Inc., kas vakar pakāpās par 3.7% kopumā pēc ceturkšņa rezultātu paziņošanas pakāpjoties par vairāk kā 27%. ASV 10 gadīgo vērtspapīru ienesīgums izmainījās pavisam nedaudz un atrodas 1.77% līmenī.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Arī XXI gadsimtā ēka ir gluži kā cilvēka organisms(6)

Būvnieku aprindās Sergejs Meierovics pazīstams kā augsta līmeņa profesionālis. Ne velti 2016. gadā viņš saņēmis Būvindustrijas lielo balvu. Tomēr sabiedrībā viņu pazīst arī kā skarbu, dažam labam ...

Aizvien turas pie virsotnēm

Neraugoties uz ekonomiskās izaugsmes bremzēšanos, patērētāju noskaņojums un maksātspēja aizvien saglabājas visai augstā līmenī, par to liecina arī visai augstais gada inflācijas rādītājs.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses