Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

13. Saeima

Ko dara Saeimā nepārvēlētie?

Nemūžam un nekad vairs? Tik kategoriski kā eiroparlamentāriete Iveta Grigule par savu politisko nākotni neviens no SestDienas uzrunātajiem ilggadējiem politiķiem, kuri netika pārvēlēti 13. Saeimā vai arī šajās vēlēšanās nemaz nekandidēja, nesaka. Vairāki no bijušajiem deputātiem lasa lekcijas studentiem un raksta grāmatas, kāds izbauda pensiju, bet daži tikuši pie labiem amatiem valdības paspārnē.

Saeimas sēdē "piedalās" kartona Jurašs

7. februāra Saeimas sēdē kriminālvajāšanai izdotā deputāta Jura Juraša (JKP) vietā bija "nosēdināta" figūra ar deputāta foto apdruku.

Pāri klupšanas akmeņiem

Valdības veidošanas sarunu vadītājs, potenciālais premjers Krišjānis Kariņš (Jaunā Vienotība), un sarunu partneri ar gandarījumu paziņojuši, ka piecu partiju pārstāvju sarunās sestdien pabeigta valdības deklarācijas izstrāde un uzskaitīti visās ministriju pārraudzības jomās darāmie darbi. Ar tiem pirmdien iepazīstinās Valsts prezidentu Raimondu Vējoni. Frakcijām atliks vēl formalitāte akceptēt dalību Ministru kabinetā, bet balsojums Saeimā par uzticības izteikšanu Kariņa vadītajai valdībai varētu notikt jau trešdien.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide