Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

13. Saeima

Saeimas deputāti kompensācijās četros mēnešos saņēmuši 69 000 eiro

Saeimas deputātiem transporta un dzīvojamās telpas īres izdevumu kompensācijās četros mēnešos izmaksāti 69 041 eiro, liecina informācija parlamenta mājaslapā. Par novembri deputāti kompensācijās saņēmuši 13 452 eiro, par decembri - 18 568 eiro, par janvārī - 19 158 eiro, bet par februārī - 17 861 eiro.

Ko dara Saeimā nepārvēlētie?

Nemūžam un nekad vairs? Tik kategoriski kā eiroparlamentāriete Iveta Grigule par savu politisko nākotni neviens no SestDienas uzrunātajiem ilggadējiem politiķiem, kuri netika pārvēlēti 13. Saeimā vai arī šajās vēlēšanās nemaz nekandidēja, nesaka. Vairāki no bijušajiem deputātiem lasa lekcijas studentiem un raksta grāmatas, kāds izbauda pensiju, bet daži tikuši pie labiem amatiem valdības paspārnē.

Saeimas sēdē "piedalās" kartona Jurašs

7. februāra Saeimas sēdē kriminālvajāšanai izdotā deputāta Jura Juraša (JKP) vietā bija "nosēdināta" figūra ar deputāta foto apdruku.

Slepenākā komisija beidzot varēs strādāt

Gandrīz trīs mēnešus Saeimas Nacionālās drošības komisija nevarēja pilnvērtīgi darboties un sasauca tikai pāris sēžu, jo Satversmes aizsardzības birojs (SAB) vērtēja, vai no visām frakcijām darbam komisijā izvirzītie deputāti pielaižami valsts noslēpumam. Šī iemesla dēļ komisijas sēdēs nebija iespējams pulcēt deputātu vairākumu. Diena noskaidroja, ka pieciem komisijas deputātiem speciālā atļauja darbam ar valsts noslēpumu tiks izsniegta un komisijas vadītājs Māris Kučinskis (ZZS) jaunnedēļ sasauks sēdi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide