Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Aleksandrs Lukašenko

Protestos Baltkrievijā aizturēti vairāk nekā 300 cilvēku

Baltkrievijā nerimstot protesta kustībai pret prezidenta vēlēšanu falsifikāciju un autoritāro līderi Aleksandru Lukašenko, svētdien galvaspilsētā Minskā un reģionu centros notika opozīcijas protesta akcijas, un to gaitā aizturēti vismaz 300 cilvēku.

Lukašenko balstās uz KGB un Krieviju

Par spīti daudzu prognozētajam baltkrievu protestu pret negodīgo prezidenta vēlēšanu oficiālajiem rezultātiem apsīkumam pāris nedēļu laikā, šonedēļ varēja konstatēt, ka arī pēc 100 dienām tie turpinās. Eksperti atzīmē, ka pašlaik Baltkrievijā ir iestājies sava veida strupceļš, ko raksturo cikliskas darbības no vienas un otras puses – protestētāji turpina iziet ielās, Aleksandra Lukašenko režīma stingrais balsts – represīvās iestādes – turpina tos apspiest un izrēķināties ar protestu dalībniekiem, vēsta Euronews.

Lukašenko oficiāli atklāj Astravjecas AES

Baltkrievijas līdzšinējais prezidents Aleksandrs Lukašenko sestdien oficiāli atklājis jaunuzceltā Astravjecas atomelektrostaciju (AES), pret kuras būvniecību drošības apsvērumu dēļ iebildušas kaimiņvalstis.

EDSO izmeklētājs: Baltkrievijas prezidenta vēlēšanas jāanulē

Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) izmeklēšanā konstatēts, ka augustā notikušās Baltkrievijas prezidenta vēlēšanas tikušas viltotas, tāpēc tās jāanulē un jāsarīko jaunas vēlēšanas starptautiskā uzraudzībā, teikts ceturtdien klajā laistajā EDSO ziņojumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide