Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Amatpersonas

Turpmāk par datu aizsardzības pārkāpumiem varēs sodīt arī amatpersonas

Valdība atbalstīja grozījumus Fizisko personu datu apstrādes likumā, kas paredz, ka turpmāk par datu aizsardzības pārkāpumiem tiks sodītas arī amatpersonas. Tieslietu ministrija (TM) informēja, ka likuma grozījumu mērķis ir paredzēt amatpersonu atbildību par pārkāpumiem datu aizsardzības jomā, un noteikt sodu apmēru.

Vairs nebūs ik mēnesi jāpublisko amatpersonu darba samaksa

Saeima ceturtdien pieņēma grozījumus Valsts pārvaldes iekārtas likumā, izslēdzot no tā normu par amatpersonu darba samaksas publiskošanu katru mēnesi. Vienlaikus likumā noteikts, ka informāciju par darba samaksu, kas izmaksāta iestādes amatpersonām un darbiniekiem, publisko Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā noteiktajā kārtībā. To, cik plaša informācija no nākamā gada 1.janvāra tiks publiskota, noteikts Ministru kabinets.

Paplašinās amatpersonu tiesības savienot amatus

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija šodien nolēma iesniegt skatīšanai Saeimā grozījumus likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā", lai atteiktos no līdzšinējā lieguma valsts amatpersonām savu amatu savienot ar darbu konsultatīvajās padomēs, darba grupās un komisijās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide