Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aminata

Aminata laiž klajā savu pirmo dziesmu latviešu valodā

Latvijas popdziedātāja Aminata pirmoreiz laidusi klajā dziesmu latviešu valodā. Skaņdarbs _Maiga vara ir stāsts par sevis apzināšanos, ko tekstā ietērpis Jānis Šipkēvics jeb Shipsea no grupas Instrumenti, portālu Diena.lv informēja mūziķes pārstāvji.

Sarkanā mēness atklātajā gaismā

Kopš pagājušā gada sākuma ir padarīts daudz - tapis debijas albums Inner Voice, nofilmēts pirmais klips, Eirovīzijas dziesmu konkursa 2015. gada finālā izcīnīta 6. vieta, un 2016. gada konkursa finālā viņas dziesma Justa izpildījumā iebalsota kā 15. labākā starp pārējām, uzskaita jaunā dziedātāja Aminata: "Sajūtas dažādas, tas viss nenāk viegli. Stāstu jau tikai to, kas sanāk, bet apakšā ir grūtības un daudz darba. Bet mūzika ir tieši tas, ko vēlos darīt. Prieks apzināties, ka varu nodarboties ar to, ko patiešām gribu darīt visu mūžu."

Sesto vietu varam uzskatīt par uzvaru

Dziedātāja Aminata Savadogo atgriežas dzimtenē Eirovīzijas dīvas statusā - šķiet, neviena cita iepriekšējos gados konkursam atlasītā Latvijas dziesma nav izraisījusi tik plašu starptautisko rezonansi un saņēmusi tik daudz komplimentu kā Aminatas sacerētā kompozīcija Love Injected.

Tviterpērles: Eiropa balso; Latvija tur īkšķus par Aminatu

Kamēr norit Eirovīzijas dziesmu konkursa interesantākā daļa, proti, balsošana, arī sociālajā tīklā Twitter aktivitāte nerimst, Latvijas (un ne tikai) iedzīvotājiem turpinot paust atbalstu Aminatai. Viens ir skaidrs - Aminata ir pārtraukusi gadiem ilgušo Latvijas neveiksmju sēriju, finālā Eirovīzijas skatītājus iepriecinot ar lielisku uzstāšanos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide