Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Andris Keišs

Novembrī pirmizrādi piedzīvos Matīsa Kažas filmizrāde Kino un mēs

Ceturtdien, 5. novembrī, pirmizrādi piedzīvos režisora Matīsa Kažas komēdija Kino un mēs, kas vienlaikus iezīmē Latvijā vēl nebijušas mūsdienīgas kino formas pieteikumu – filmizrādi, kurā apvienoti teātra un kino elementi. Filmas līdzautori un lomu atveidotāji ir Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs, Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis un improvizācijas teātra aktieris, stand-up komiķis Jānis Skutelis.

Pirmizrādi piedzīvo Latvijā pirmais Instagram seriāls Fasāde

Pirmizrādi piedzīvo Latvijā pirmais Instagram seriāls Fasāde. Piecu sēriju seriālā galvenās lomas atveido tādi Latvijā zināmi aktieri kā Andris Keišs, Anta Aizupe, Marija Linarte, Juris Strenga un Laura Šterna, un tas veltīts vientulības tematikai, portālu Diena.lv informēja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta korporatīvo attiecību vadītāja Karīna Javtušenko.

Keišs smejas

Jaunā Rīgas teātra aktiera Andra Keiša izteiksmi veido ne tikai bedrīte zodā, bet arī pašironija. Dzīvē tikko nosvinējis 40.jubileju, uz skatuves viņš parādīsies Odesas ebreja Ostapa Bendera lomā. Andris Keišs nāk no pamatīgas Latgales dzimtas, kur ir bezgala skaisti vārdi: tēvs Virgīlijs, viņa brālis Inokentijs un brālēns Klementijs.

Izrāde Stum, stum. Stum labāk priecīgs

Jaunajā Rīgas teātrī Ģirts Ēcis iestudējis Andras Neiburgas piecus stāstus no krājuma Stum, stum, kas iznāca pirms desmit gadiem un kļuva par prozas notikumu uz ilgu laiku

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide