Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Andris Keišs

Novembrī pirmizrādi piedzīvos Matīsa Kažas filmizrāde Kino un mēs

Ceturtdien, 5. novembrī, pirmizrādi piedzīvos režisora Matīsa Kažas komēdija Kino un mēs, kas vienlaikus iezīmē Latvijā vēl nebijušas mūsdienīgas kino formas pieteikumu – filmizrādi, kurā apvienoti teātra un kino elementi. Filmas līdzautori un lomu atveidotāji ir Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs, Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis un improvizācijas teātra aktieris, stand-up komiķis Jānis Skutelis.

VIDEO: Noskaties Matīsa Kažas izrādes Kino un mēs tīzeri

Ceturtdien, 30. jūlijā, interneta tiešsaistē visā Latvijā un vienlaikus arī Rojā notiekošajā kino, mūzikas un mākslas festivālā RojaL pirmizrādi piedzīvos Matīsa Kažas režisēta starpdisciplināra izrāde Kino un mēs, kas izmanto gan kino, gan teātra mākslinieciskos paņēmienus un ir paredzēta skatīšanai video formātā. Tās līdzautori un arī visu lomu atveidotāji ir Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs, Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis un improvizācijas teātra aktieris, stand-up komiķis Jānis Skutelis. Kino un mēs centrālā tēma ir Latvijas padomju laiku aktierkino.

Keišs smejas

Jaunā Rīgas teātra aktiera Andra Keiša izteiksmi veido ne tikai bedrīte zodā, bet arī pašironija. Dzīvē tikko nosvinējis 40.jubileju, uz skatuves viņš parādīsies Odesas ebreja Ostapa Bendera lomā. Andris Keišs nāk no pamatīgas Latgales dzimtas, kur ir bezgala skaisti vārdi: tēvs Virgīlijs, viņa brālis Inokentijs un brālēns Klementijs.

Izrāde Stum, stum. Stum labāk priecīgs

Jaunajā Rīgas teātrī Ģirts Ēcis iestudējis Andras Neiburgas piecus stāstus no krājuma Stum, stum, kas iznāca pirms desmit gadiem un kļuva par prozas notikumu uz ilgu laiku

Rokoperas Kaupēn, mans mīļais viesizrāde Valmieras teātrī

19. novembrī plkst. 17 Muzikālais teātris ARS NOVA viesosies Valmieras Drāmas teātrī, piedāvājot skatītājiem Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes rokoperu Kaupēn, mans mīļais viesizrādi. Savukārt 2013. gadā rokopera 28.februārī būs skatāma Jelgavas Kultūras namā, bet 1. martā - Ogres Kultūras centrā, informē teātra pārstāve Anita Lūsēna.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide