Laika ziņas
Šodien
Pērkona negaiss

Arhitektūra

Arhitektūras nedēļa tiks atzīmēta ar nozarei veltītiem pasākumiem

Nākošnedēļ Rīgā ar dažādu pasākumu sēriju tiks atzīmēta Arhitektūras nedēļa, kuras mērķis ir novērtēt pēdējā gada sasniegumus arhitektūrā un rosināt diskusijas par funkcionālu un harmonisku vidi. Tā noslēgsies 17. maijā, kad svinīgā ceremonijā tiks paziņoti Latvijas Arhitektūras gada balvas 2019 laureāti, informēja pasākumu pārstāve Kristīne Šeiko.

Nulles zonas tuvumā

Šā gada Prickera balva – nozīmīgākā atzinība arhitektūrā – piešķirta japāņu arhitektam Aratam Isodzaki. Viņš ir spēcīgs arhitektūras teorētiķis un arhitektūras vēstures pārzinātājs, kurš gan pieder, gan nepieder pie Japānas pēckara modernās arhitektūras nozīmīgākā virziena metabolisma pārstāvjiem

Latvijas Arhitektūras gada balvai 2019 pieteikti 45 darbi

Šogad prestižākajam apbalvojumam Latvijas arhitektūrā pieteikti 45 darbi, savukārt Latvijas arhitektūras gada balvas nominanti tiks paziņoti preses konferencē 10. aprīlī, informēja balvas pārstāve Kristīne Šeiko.

Vājums ir spēks – un otrādi

Igaunijas nacionālā ekspozīcija Vājais piemineklis, kas pērn bija aplūkojama Venēcijas arhitektūras biennālē, līdz 21. martam būs skatāma Tallinā

ISSP Galerijā notiks daudzdzīvokļu namiem veltīta izstāde Kopā un atsevišķi

No 1. februāra līdz 27. martam ISSP Galerijā būs skatāma daudzdzīvokļu namiem veltīta izstāde Kopā un atsevišķi. Tā piedāvās iepazīties ar daļu no ekspozīcijas Together and Apart, kas 2018. gadā pārstāvēja Latviju Venēcijas arhitektūras biennālē, informēja izstādes kuratore Evelīna Ozola.

Satikšanās pie ugunskura

TabFab radošā kvartāla pilnīgas izbūves arhitektoniskā vīzija biroja NRJA redzējumā

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide