Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Artuss Kaimiņš

KNAB rosina vēlreiz apsūdzēt deputātu Kaimiņu

Ģenerālprokuratūra saņēmusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ierosinājumu sākt kriminālvajāšanu pret 13.Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Kaimiņš atveseļojies no Covid-19

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš pēc inficēšanās ar jauno koronavīrusu mājās karantīnā pavadījis 34 dienas, līdz beidzot viņa testi uz slimību bijuši negatīvi, sociālajos tīklos paziņojis pats deputāts.

Melu un bezatbildības kalngals. Kaimiņa rīcības dēļ apgrūtināta krīzes vadība ārkārtējā situācijā

Saslimšana ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 konstatēta arī Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam. Viņam pozitīvi analīžu rezultāti paziņoti 21. martā, bet vēl 16. martā viņš apmeklējis Saeimas ārkārtas sēdi, kā arī ticies ar ministriem. Tādējādi laikā, kad valstī Covid-19 dēļ ir izsludināta ārkārtējā situācija, gan parlamenta deputātiem, gan valdības pārstāvjiem ir jāievēro 14 dienu pašizolācija. Tas licis Valsts prezidentam Egilam Levitam pirmdien sasaukt valsts galveno varas atzaru – lēmējvaras, izpildvaras un tiesu varas – vadītāju sanāksmi, lai lemtu par turpmāko rīcību šādā situācijā.

Prokuratūra Kaimiņa krimināllietu atdod atpakaļ KNAB

Patlaban nesaskatot pamatu saukšanai pie kriminālatbildības, Ģenerālprokuratūra nodevusi atpakaļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa krimināllietu.

Kaimiņš pametīs paša dibināto KPV LV

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš nolēmis pamest paša dibināto partiju KPV LV, politiķis otrdien paziņoja raidījumā Delfi TV ar Jāni Domburu.

Kaimiņš aicina premjeru izvērtēt KPV LV ministru padomdevēju ietekmi

Pēc divām nedēļām uz kongresu sanāks partija KPV LV, kas Saeimas vēlēšanās ieguva otru lielāko vēlētāju atbalstu, taču jau frakcijas darba pirmajos mēnešos konfliktu dēļ sāka zaudēt kādreizējos līderus. Nu kārta ir pienākusi vienam no partijas līdzpriekšsēdētājiem un dibinātājam Artusam Kaimiņam. No frakcijas viņš jau ir izslēgts, taču no partijas vismaz pagaidām pats neaiziet un tā vietā rosina biedru balsojumu par KPV LV pašlikvidēšanos, vēsta de facto.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide