Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 17. februāris
Konstance, Donats

Autovadītāji

Satiksmes kultūra uzlabojas, bet bez infrastruktūras konflikti nepazudīs

Šis gads nebūs izņēmums, un Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) plāno kampaņu par braukšanas kultūras veicināšanu un savstarpējām attiecībām starp velosipēdistu un autovadītāju. Konflikti uz ceļa un ietvēm nav rimuši, tomēr speciālisti norāda, ka situācija nemainīsies, ja netiks attīstīta veloinfrastruktūra. Ceļu satiksmes negadījumu un administratīvi sodīto riteņbraucēju šogad gan pagaidām ir mazāk nekā pērn.

Zvirbulis: Ir piedzimis pēdējais šoferis ar tiesībām

Ir piedzimis pēdējais cilvēks, kuram būs autovadītāja apliecība, jo pēc dažiem gadu desmitiem tā vairs nebūs nepieciešama. To pierāda satiksmes un transporta vēsture lielākajās pasaules pilsētās, kā arī šīsdienas tendences.

Puteņa biļetes Rīgā būs spēkā arī ceturtdien

Ņemot vērā meteoroloģisko dienestu prognozes par gaidāmo intensīvo snigšanu šajā naktī, Rīgas pašvaldība noteikusi, ka arī ceturtdien, 14. janvārī,  autovadītāji sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas, portāls Diena.lv uzzināja Rīgas domē. 

Šogad pieķerts piecreiz vairāk šoferu bez medicīniskās izziņas

Šogad pieķerts piecreiz vairāk autovadītāju, kuri braukuši bez medicīniskās izziņas, trešdien vēstīja LNT raidījums 900 sekundes. Kopumā par šo pārkāpumu šogad sodīti gandrīz trīs tūkstoši autovadītāju, bet vēl 65 tūkstošiem šoferu ir nederīgas medicīniskās izziņas, liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistika.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide