Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Basketbola u16 izlase

Latvijas kadeti piekāpjas Itālijai

Latvijas U-16 puišu basketbola izlase otrdien Eiropas kadetu čempionātā piedzīvoja zaudējumu astotdaļfināla mačā, līdz ar to turnīrā nāksies cīnīties par 9.-16.vietu.

Latvijas U-16 puišu basketbola izlase EČ noslēdz astotajā vietā

Latvijas U-16 izlases basketbolisti sestdien Serbijas pilsētā Novisadā Eiropas čempionāta (EČ) spēlē par septīto vietu ar rezultātu 61:82 (16:22, 14:12, 13:21, 18:27) kapitulēja Lietuvas vienaudžiem, turnīru noslēdzot astotajā pozīcijā.

Latvijas U-16 izlases basketbolistes finišē trešajā vietā Eiropas čempionāta B divīzijā

Latvijas U-16 izlases basketbolistes ierindojušās trešajā vietā Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā, kas notika Rumānijā. Svētdien spēlē par trešo vietu Latvijas kadetes ar 84:52 (38:22) apspēlēja vienaudzes no Bulgārijas.Katrīna Kate Višņēvica guva 19 punktus un Kitija Laksa 18 punktus.Jau ziņots, ka pusfinālā Latvijas komanda ar 40:51 zaudēja Anglijai un līdz ar to neiekļuva A divīzijā.

Latvijas U-16 izlases basketbolistes neiekļūst Eiropas čempionāta A divīzijā

Latvijas U-16 izlases basketbolistes piedzīvojušas zaudējumu izšķirošajā spēlē par iekļūšanu Eiropas čempionāta A divīzijā. B divīzijas pusfināla spēlē sestdien Mudītes Zanderes trenētā komanda ar 40:51(15:19) piekāpās vienaudzēm no Anglijas.Cīņas sākums Latvijas kadetēm izdevās gluži veiksmīgs – sestajā minūtē 9:2, taču tad septiņas minūtes pēc kārtas latvietes nespēja gūt ne punkta.

Latvijas U-16 izlases basketbolistes iekļūst Eiropas čempionāta B divīzijas pusfinālā

Latvijas U-16 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas cetrutdaļfinālā spēlē piektdien Rumānijas pilsētā Aradā pārliecinoši uzvarēja vienaudzes no Lietuvas 67:52 (40:20) un iekļuva pusfinālā. Sestdien izšķirošajā cīņā par ceļazīmi uz A divīziju latviešu pretinieces būs Anglijas kadetes, kurām otrā posma spēlē Mudītes Zanderes trenētā komanda zaudēja 55:61.

Latvijas U-16 izlases basketbolistes iekļūst EČ B divīzijas ceturtdaļfinālā

Latvijas U-16 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas otrā posma pēdējā spēlē ar 59:67 (33:32) piekāpās vienaudzēm no Igaunijas. E grupas noslēguma tabulā ieņēma trešo vietu un ceturtdaļfinālā piektdien tiksies ar F grupas otrās vietas ieguvējām lietuvietēm. Kā zināms, A divīzijā iekļūs pusfināla maču uzvarētājas.

Latvijas U-16 izlases basketbolistes ar viena punkta pārsvaru uzvar Slovēniju

Latvijas U-16 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas otrā posma otrajā spēlē otrdien ar 63:62 (28:30) pārspēja vienaudzes no Slovēnijas, uzlabojot izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā un pacīnīties par vienu no divām ceļazīmēm uz A divīziju.Pirmās ceturtdaļas beigās Latvijas komanda nonāca zaudētājās 5:16, taču līdz lielajam pārtraukumam gandrīz panāca sāncenses.

Latvijas U-16 izlases basketbolistes zaudē vienaudzēm no Anglijas

Latvijas U-16 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas otrā posma pirmajā spēlē ar 55:61 (23:34) zaudēja Anglijas kadetēm. Otrajā posmā Latvijas komandai vēl būs jāspēlē ar vienaudzēm no Slovēnijas un Igaunijas.Jau trešajā minūtē latvietes nonāca zaudētājās 2:10 un starpību būtiski nespēja samazināt līdz pat ceturtās ceturtdaļas sākumam, kad Anglijas kadešu pārsvars saruka līdz minimumam (42:43).