Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Basketbola u18 izlase

Latvijas U-18 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijā finišē trešajā vietā

Latvijas U-18 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas spēlē par trešo vietu svētdien uzvarēja Somijas komandu 71:64 (40:43), revanšējoties par zaudējumu pagarinājumā otrā posma mačā.Izšķirošā bija trešā ceturtdaļa, ko Latvijas juniores uzvarēja ar 20:11. Renāte Reine un Guna Lagzdiņa uzvarētājām guva pa 14 punktiem.Kā zināms, sestdien Latvijas juniores izšķirošajā cīņā par vietu A divīzijā piekāpās vienaudzēm no Horvātijas 73:83. Pagājušā gada Eiropas U-18 čempionātā A divīzijā Latvijas komanda palika pēdējā 16.vietā un zaudēja vietu elites grupā.

Latvijas U-18 izlases basketbolistes uzvaras attālumā no A divīzijas

Latvijas U-18 izlases basketbolistes piektdien Miškolcā Eiropas čempionāta B divīzijas ceturtdaļfināla spēlē ar 80:59 (39:41) uzvarēja mājinieces Ungārijas izlasi un kvalificējās pusfinālam, kurā tiksies ar Horvātijas juniorēm. Šī mača uzvarētājas iegūs vienu no divām ceļazīmēm uz A divīziju.Ceturtdaļfināla spēlē Latvijas komandai nācās atspēlēties no 15 punktu deficīta (7:22), taču jau līdz pirmā puslaika beigām tas izdevās (36:36).

Latvijas basketbolistes kvalificējas Eiropas U-18 čempionāta B divīzijas ceturtdaļfinālam

Latvijas U-18 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas turnīra otrā posma trešajā spēlē trešdien Ungārijā ar 76:68 (39:31) uzvarēja vienaudzes no Dānijas un iekļuva ceturtdaļfinālā. Piektdien cīņā par vietu pusfinālā Latvijas komandas pretinieces būs mājinieces Ungārijas juniores.Situācija pirms pēdējās F grupas spēles bija izveidojusies tāda, ka tikai uzvara otrā posma pēdējā mačā Latvijas komandai garantēja vietu ceturtdaļfinālā.

Latvijas U-18 izlases basketbolistes pagarinājumā zaudē Somijai

Latvijas U-18 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas turnīra otrā posma otrajā spēlē otrdien Ungārijā ar 86:88 (38:42, 79:79) pagarinājumā piekāpās grupas līderēm vienaudzēm no Somijas. Trešdien Latvijas juniores tiksies ar Dāniju.Gandrīz visas spēles gaitā vadībā bija Somijas basketbolistes, viņu lielākais pārsvars bija 13 punkti (19:6, 59:46).

Latvijas U-18 izlases basketbolistes ar uzvaru sāk Eiropas čempionāta otro posmu

Latvijas U-18 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas turnīra otrā posma pirmjā spēlē pirmdien Ungārijā ar 64:58 (40:29) pārspēja vienaudzes no Izraēlas. Otrdien Latvijas juniores tiksies ar Somiju, trešdien – ar Dāniju.Ar iespaidīgu spurtu pirmās ceturtdaļas beigās Aināra Čukstes trenētā Latvijas komanda iekrāja pirmo nopietno pārsvaru (23:8) un tuvāk par septiņu punktu starpību līdz lielajam pārtraukumam pretinieces nepielaida.

Latvijas U-18 izlases basketbolistes uzvar Austriju un iekļūst EČ otrajā posmā

Latvijas U-18 izlases basketbolistes Eiropas čempionāta B divīzijas trešās kārtas spēlē sestdien Ungārijā ar 89:71 (42:42) pārspēja vienaudzes no Austrijas. D apakšgrupas turnīra noslēguma tabulā Latvijas juniores ar divām uzvarām trijās spēlēs ieņēma otro vietu.Pirmajā puslaikā Latvijas basketbolistēm nācās atspēlēt deviņu punktu deficītu (29:38), taču otrā puslaika sākumā viņas pārņēma vadību un ceturtajā ceturtdaļā iekrāja pārliecinošu pārsvaru.