Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Budžets

Sporta budžets ar ielāpiem

Vēl pirms mēneša, runājot par nākamā gada sporta jomai atvēlēto budžetu, daudzi nozarē strādājošie neslēpa bažas, ka turpmāk rieciens būs krietni plānāks nekā pēdējos trīs gadus piešķirtais. Arī Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs neslēpa, ka iztrūkums sasniegs 2,9 miljonus eiro un tāds robs varētu likt samazināt virkni Latvijas Olimpiskās vienības sportistu un atstāt bez valsts atbalsta lielu daļu sporta federāciju.

Piedāvā par 5% palielināt valstij pārdalāmo IIN daļu

Lai palielinātu valsts budžeta ieņēmumus, tiek izskatīts piedāvājums pārskatīt iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) sadalījumu starp valsts un pašvaldību budžetiem, pirmdien pēc koalīcijas partiju tikšanās žurnālistiem pastāstīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Raidījums: Rīgas pašvaldības parāds aizvien ir augsts, tāpēc varētu būt grūti īstenot dārgus investīciju projektus

Politiskās partijas pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām programmās sola arī lielus investīciju projektus, piemēram, mājokļu celtniecību, iekšpagalmu remontus, lietus kanalizācijas atjaunošanu un citus. Taču tuvākajos pāris gados pilsētai varētu būt grūti dārgus investīciju projektus īstenot, ņemot vērā, ka pašvaldības parāds aizvien ir augsts, secina LTV raidījums De facto.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide