Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ceļošana

Ar gaisa satiksmes popularitāti ir jārēķinās

Latvijas transporta nozarē gaisa satiksmei ir būtiska loma. It īpaši svarīgs ir pasažieru pārvadājumu segments, jo aviobiznesa attīstība gan ļauj paplašināt darījumu braucienu un atpūtas ceļojumu piedāvājumu, gan veicina mūsu valsts starptautisko atpazīstamību pasaulē.

Mēneša galamērķis: Ženēva

Vai nebūtu skaisti jauno gadu sākt ar svaigiem iespaidiem? Idilliska, gleznaini skaista pilsēta uz kalnu fona un pasaules diplomātijas centrs – tā ir Ženēva.

Aviokompānija Wizz Air paplašinās lidmašīnu parku

Lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air paziņojusi par paplašināšanos Lutonas bāzē, paredzot līdz 2018. gada jūnijam pievienot četras Airbus A320 lidmašīnas.

Lidostā Rīga sagaidīs labdarības avioreisu

Pēc 14 gadu pārtraukuma lidostā Rīga ar īpašu avioreisu no Norvēģijas nākamnedēļ ieradīsies labdarības projekta SAS Ziemassvētku avioreiss (SAS Julefly) komanda – vairāk nekā 90 brīvprātīgo, kas nedēļas nogalē dosies pie mazturīgajām Latvijas ģimenēm, lai tām nogādātu sarūpētās pārtikas un higiēnas preču paciņas, apģērbu, apavus un citas noderīgas mantas.

Par neveiksmīgu ceļojumu jāmaksā pašam

Turcija, Ēģipte un Francija vēl nesen bija Latvijas ceļotāju iecienītāko tūrisma galamērķu saraksta augšgalā, taču teroristu uzbrukumi un nestabilitāte tūrisma tendencēs ienes savas korekcijas. Tūristu skaitam jūtami samazinoties, krītas ceļojumu cenas uz šīm valstīm. Lētās cenas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ daudzi ceļotgribētāji no Latvijas neuzklausa Ārlietu ministrijas ieteikumus atturēties no tādu valstu, kurās valda nemieri un ir augsti teroraktu riski, apmeklēšanas.

ĀM: Situācija Turcijā normalizējusies, bet ceļošanai joprojām ir augsti riski

Situācija Turcijā pašlaik ir normalizējusies, bet joprojām ir pietiekoši augsti riski, lai katrs iedzīvotājs nopietni apdomātu, cik būtiski ir ceļot uz Turciju un kā varbūtējie sarežģījumi var ietekmēt drošību un pārvietošanās plānus, aģentūrai LETA sacīja ministrijas preses sekretārs vēstnieks Raimonds Jansons.

Cik valstu durvis atver Latvijas pase? Pasaules jaudīgāko pasu tops

Publiskots ikgadējais vīzu ierobežojumu indekss, kurā noskaidrotas pasaulē jaudīgākās un švakākās pases. Proti, valstis sarindotas secībā pēc tā, uz cik pasaules valstīm un teritorijām attiecīgās valsts pilsonis var brīvi ceļot bez vīzas.ASV kā pasaules superlielvara tās pilsoņiem tomēr nespēj garantēt arī vislielāko pārvietošanās brīvību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide