Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citadele

Ar viedtālruni turpmāk varēs norēķināties arī Citadeles VISA karšu īpašnieki

Turpinot attīstīt norēķinus ar bezkontakta tehnoloģijām, banka Citadele ir paplašinājusi iespēju tirdzniecības vietās norēķināties ar viedtālruni. Tagad maksāt ar viedtālruni var ne tikai Citadeles Mastercard un Maestro karšu īpašnieki, bet arī VISA karšu īpašnieki, kuriem ir Android operētājsistēmas viedtālrunis, portālu Diena.lv informēja bankā.

Citadeles bankomātā izvēlne nu arī latgaliski

Banka Citadele izvēlējusies bankomātā uzstādīt latgaliešu valodu, domājot par klientiem, kuriem arī ikdienā ir svarīga latgaliskā identitāte. Bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis teica, ka "vispirms latgaliešu valoda klientiem bija pieejama bankas mobilajā lietotnē. Atsauksmes bija labas, tāpēc tika nolemts, ka latgaliešu valodai jābūt arī bankomātos. Visi cilvēki, kas nāk no Latgales, zina, ka tas ir novads, kurā pukst Māras zemes sirds. Mēs darīsim visu, lai stiprinātu šo novadu. Jo formula ir ļoti vienkārša – cik stipra būs Latgale, tik stipra būs arī Latvija," bankas paziņojumā medijiem citēts Beļavskis.

Citadele brīdina - pirms Ziemassvētkiem internetā aktivizējušies krāpnieki

Pēdējo divu nedēļu laikā aktivizējušies ārzemju krāpnieciskie interneta tirgotāji. Tā kā Latvijā pircēji sarosījušies, jo tuvojas Ziemassvētki, banka Citadele brīdina būt piesardzīgiem, iepērkoties internetā. Bankā jau šobrīd vairāk nekā ierasts tiek saņemtas pretenzijas no klientiem par krāpšanas gadījumiem.

Citadele: Augustā rūpniecībā vājākais pieaugums pēdējo mēnešu laikā

Pēc ļoti pozitīvajiem rezultātiem otrajā ceturksnī rūpniecības pieaugums trešajā ceturksnī kļuvis krietni piezemētāks, un augustā apstrādes rūpniecības izlaide augusi vien par 2,8% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada augustu, savukārt kopējā rūpniecības izlaide pat samazinājusies par 0,5%. Lai gan rūpniecības ciparus uz leju augustā pavilka kritums enerģētikā (-15,7%) un ieguves rūpniecībā (-6,1%), tomēr izskatās, ka rūpniecības uzrāvies otrajā ceturksnī vismaz daļēji būs izrādījies pārejošs.

Investors: Citadele ir banka ar ložu necauršaujamu reputāciju

Citadele ir banka ar "ložu necauršaujamu reputāciju", un tiks darīts viss, lai to nosargātu, intervijā aģentūrai LETA sacīja Citadeles padomes priekšsēdētājs, investīciju uzņēmuma Ripplewood Advisors LLC dibinātājs un izpilddirektors Tims Kolinss.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide