Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Distanču slēpošana

Slēpotājai Eidukai kāpums pasaules rangā

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka pēc lieliskajiem panākumiem Tour de ski pasaules rangā ir pakāpusies dažas vietas gan distancē, gan sprintā, ceturtdien iznākušajā jaunajā Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) listē distancē ieņemot 62.vietu, bet sprintā 75.vietu no vairāk nekā 2500 slēpotājām, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Notur augstu latiņu

Uzlecošā slēpošanas zvaigzne Patrīcija Eiduka turpina demonstrēt augstvērtīgu un stabilu sniegumu. Sazvanīta trešdienas vakarā pēc pārbrauciena no Itālijas ciemata Toblahas uz Val di Fiemmi, kur norisināsies atlikušie trīs Tour de Ski posmi, 20 gadu vecā sportiste atzina, ka nav pārāk nogurusi.

Eidukai 26.vieta Tour de Ski piektā posma iedzīšanā

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka trešdien izcīnīja 26.vietu Tour de Ski sacensību piektajā etapā, kurā sportistes sacentās desmit kilometru iedzīšanā klasiskajā stilā.

Teicami sākusī Eiduka turpinās Tour de ski, Vīgants devies mājup

Tour de ski teicami iesākusī Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka, kura pēc pirmajiem trim posmiem tūres kopvērtējumā ieņem 22.vietu, otrdien Toblahā ar dalību 10km distancē brīvajā stilā ar intervāla startu turpinās prestižo un grūto tūri, tādējādi mēģinot pagarināt šīs sezonas lielisko sēriju ar sešiem finišiem labāko trīsdesmitniekā pēc kārtas, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis. Tikmēr vienīgais mūsu pārstāvis vīriešu konkurencē madonietis Raimo Vīgants, kurš ļoti labi (44.vieta) nostartēja sprintā. kā jau sākotnēji plānojis, pēc pirmajiem trim startiem devies mājup.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide