Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Džo Baidens

Ar karavīru atsaukšanu vēl nesteidzas

Lai gan pērn ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija noslēdza vienošanos ar radikālā islāma kustību Taliban par karavīru atsaukšanu no Afganistānas, jaunais prezidents Džo Baidens un NATO vadība apsver divdesmit gadu ilgušās misijas pagarināšanu.

Baidens grib slēgt Gvantanamo cietumu

ASV prezidents Džo Baidens grib slēgt ASV armijas cietumu Gvantanamo līcī Kubā, kas izveidots terorismā aizdomās turētajiem, pirms savas prezidentūras beigām, piektdien paziņoja Baltā nama administrācija.

Laikraksts: Baidena komanda atliek ieceri likt pārdot TikTok ASV segmentu

Plāns likt pārdot videolietotni TikTok Amerikas investoriem ticis uz laiku atlikts, jo ASV prezidenta Džo Baidena administrācija pārskata šīs populārās Ķīnas uzņēmumam piederošās aplikācijas radītos drošības riskus, trešdien vēstīja laikraksts Wall Street Journal.

Baidena rīkojums: nošķirtie migrantu bērni jāapvieno ar vecākiem

ASV prezidents Džo Baidens parakstījis trīs izpildrīkojumus imigrācijas politikas jomā, kuru mērķis ir panākt, lai nelegālie imigranti, kuri tika aizturēti laikā, kad prezidenta amatā atradās Donalds Tramps, varētu atkalapvienoties ar bērniem, kas no viņiem tika nošķirti aizturēšanas brīdī, vēsta BBC. Dž. Baidens licis arī pārskatīt sava amata priekšteča realizēto imigrācijas politiku

Baidens brīdina Putinu un drošina sabiedrotos

Nule kā zvērestu nodevušais ASV prezidents Džo Baidens savā pirmajā nedēļā, kā solīja priekšvēlēšanas kampaņā, kopā ar valsts sekretāru Entoniju Blinkenu ir sācis darbu pie Savienoto Valstu tēla atjaunošanas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide